Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődök normálisan?

Miért nem fejlődök normálisan?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok,még teljesen fejlődésben vagyok. Újévi fogadalmam az volt hogy nem leszek többé kicsi...ezen változtatni akarok,ezért elkezdtem járni konditerembe...ez mind szép és jó...DE...januárban kezdtem és nem látom magamon azt a kimondottan nagy fejlődést....55kg-al kezdtem és 175 cm magasan...a magasságom maradt de a súlyom mostani mérés szerint 62kg. A karom mérete bal: 27 job:28 volt...ez most bal:30 job:31 cm lett...de nem látom magamon azt a változást ...kokszolni,danabolt szedni nem akarok...inkább tápkiegek de a kox semmi képpen.. szerintetek hogyan folytassam a kondizást hogy mostmár igazán látszódjon az hogy én kondizok,és hogy ezzel a sráccal nem érdemes packázni...

(kondi mellet reggel-este rendszeresen fekvőtámaszozom..)



2012. máj. 13. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazából a szendvics tényleg nagyon kevés, de ha ez van, akkor ezt próbáld meg a legjobbá tenni, ill. reggelire vegyél zabpelyhet, egyáltalán nem drága, mégis kiváló szénhidrátforrásként.

A szendvicset próbáld meg kicsit felturbózni, tedd a lehető legjobbá.

Készítsd teljes kiőrlésű kenyérből, legyen benne sajt, salátalevél, zöldség, csirkehús is mondjuk, és máris egy "bodysabb" kaja, mint egy péksüti. :)

2012. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a péksütemény is baromság. vegyél műanyagdobozokat, aztán vigyél csirkerizst a suliba.
2012. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!