Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jelenleg 83 kilo vagyok...

Jelenleg 83 kilo vagyok szeretnék felhizni 90 kilora izomban ahhoz hogy ezt elérjem elegendő az hogy heti 3 szor eljárok edzeni sok fehérjét viszek be?

Figyelt kérdés
Hétfő szerda péntek járok edzeni minden edzés után iszok fehérje turmixot milyen tanáccsal tudnátok ellátni hogy minél előbb tudjak hizni és jobban izmosodni ?:)
2012. máj. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az edzés elég heti három kemény, de a szénhidrát is legyen a te testtömegedre számolva 400-450g, míg a fehérje 200g. Edzés után menjen a proteinhez 50g dextróz vagy vitargo (vagy supercarb fast, carbo X.). Szóval kell edzés után gyors ch is.

Itt találsz mintaétrendeket:

[link]

2012. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

tanácsom az hogy legyen tömegnövelő étrended.

nem csak edzés után kell oda figyelni a kajára ha fejlődni akarsz.

2012. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazából nekem a legfőbb vágyam a lapos vagy kocka has az a fő célom csak ugye nem 60 kilos kocka hasu szeretnék lenni hanem egy jól megtermett 90 kilos kocka hasu emberke :D
2012. máj. 11. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az így egyszerre naturálban nem megy. Tömegnöveléskor fog jönni kis zsír is, de majd utána lediétázol. Viszont akkor nem 90-re kell felmenned, hanem 95-100-ra és onnan mehet a szálkásítás, úgy leszel 90kg kockahasú.
2012. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :))
2012. máj. 11. 19:20
 6/6 anonim válasza:
Ha ez a cél, akkor az azért ennél sokkal összetettebb. Meg kell tanulni elsősorban enni és edzeni, majd évek múltán el lehet érni a célt. Mondani marha könnyű, a kitartás és lelkesedés szokott eltűnni, mert 2 hónap alatt nem szokott sikerülni....
2023. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!