Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondigép vásárlása? Testépítők...

Kondigép vásárlása? Testépítők, segítség?

Figyelt kérdés

Üdv!


A cég, ahol dolgozom, közös döntés alapján megszavazta, hogy a pincehelyiségben kialakítunk egy kisebb konditermet, amit a dolgozók munkaidő után szabadon használhatnak, kedvükre.

Az én feladatom lenne beszerezni a kondigépeket és az eszközöket, és intézni a szállításukat, és teljesen szabad kezet kaptam, feltételezve (valamiért) hogy értek hozzá.

Sajnos nincs benne igazán jártasságom, mik lennének azok az eszközök, amik mindenképp szükségesek lennének.

Egy fekvenyomó padunk már van, súlyzórúddal, és kb. 180 kg tárcsával, szóval erre nincs szükség.

Kérdésem: milyen eszközökkel érdemes felszerelni egy nem túl nagy, amatőr edzőtermet? Mik lennének a mindenképp hasznosak?

A költségvetés alapján nagyjából másfél milliót áldozhatunk rá.

Olyanok válaszát várom, akik jártasak az edzőtermet illetően.



2012. máj. 4. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui.: a helység 60 négyzetméter.
2012. máj. 4. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy termem ha netről nézel eszközöket felszerelést ebből megtudod oldani ( mármint a lovéból)

Sok sikert hozzá szerintem egy saját termet nem nagyon pótolhat egy fizetős terem .

2012. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű pad:

[link]

Evezőgép:

[link]

Ez nem tudom, mi:

[link]

Ferdepad:

[link]

Lábgép:

[link]

Bordásfal, húzódzkodórúd, tolódzkodó állvány, futópad, ellipszis tréner, kézisúlyzók, rúdsúlyzók...

Így hirtelen.

2012. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előttem íróéhoz még hozzátennék egy egyszerű guggoló állványt.
2012. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

50-60 kilós boxzsák,medicinlabda,ugrókötél,5-6db 12-24 kilós kettlebell,egy húzódzkodó,meg 3-4 pár bokszkesztyű.

egy kis baráti bunyóval sokkal jobban lehet kapcsolatokat építeni-mélyíteni,feszültséget levezetni meló után,a kettlebell meg önmagáért beszél.

2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sturmii válasza:
Szia! Én egy gyárban dolgozom lakatosként. Kondigépeket állítok össze FUSIBAN! :) Bármit összedobok akár egy egész teremre valót is ennyiért! Bőven! Masszív kondigépeket. Értek hozzá ezt csinálom és a testépítéssel is jó évek óta foglalkozom. Segítek szívesen! 0670/248.7227 a számom ha érdekel hívj! Köszönöm!
2012. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!