Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A legtöbb testépítő miért...

A legtöbb testépítő miért olyan agresszív, indulatos, bunkó és öntelt?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom a LEGTÖBB! És az a durva, hogy lenézik a kisebb embereket, még azokat is akik edzeni járnak... Tapasztalatból tudom, például az egyik barátom is testépítő és mindig meséli, hogy milyen "kis nyomorékok" járnak le edzeni (és ezek általában nem is kis izomzatúak, csak hozzá képest). Pedig mindenki kicsiként kezdte, nem értem mit kell lenézni azt, aki próbál edzeni és jól kinézni.


Meg tényleg annyira agresszívek és bunkók, hogy az hihetetlen.



2012. máj. 4. 14:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
na asszem értem nagyjából :D akkor rosszul fogalmaztam, mert az igazi testépítők akkor valszeg tényleg normálisak. Akkor azt mondanám, hogy a konditerembe járó fiatalok nagy része bunkó, öntelt és agresszív :D A haveromból is kiindulva. Én egyébként nem járok edzeni, haverom párszor levitt, de azok után amiket ő mondott néha egyes emberekről, hát inkább le sem mentem mert úgy voltam vele, hogy biztos rólam is ilyeneket mondanak a hátam mögött xD
2012. máj. 4. 18:45
 12/16 Ci.ara ***** válasza:

szard le h ki mit gondol rólad nem másért edzel hanem magadért. Biztos h vannak ilyen alakok de én ahova járok ott tényleg nagyon jó fej emberkék vannak és egyik sem beképzelt meg bunkó sőt még segítenek nyilván az ilyen 40kilós V kivágású majmoknak akik magukat nézik a tükörbe nem fognak :d és jót röhögnek rajta én is szoktam ez van engem is biztos h kiröhögtek már főleg mikor első pár alkalommal mentem hagy ne soroljam :D de segítettek mondjuk lány vagyok de tényleg összetartóak mert odaszólogatnak h haver nem így kéne és akkor elmagyarázza neki és nem lekezelően mondja ezt.

Bunkókkal meg nem kell törődni mindenhol vannak

2012. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is tapasztalom az agressziót, persze nem minden esetben. Okozhatja a koksz, sok hús, miegymás. Azt viszont nem értem, hogy miért lesz attól egy férfi még férfiasabb, ha beszólogat, és bunkó, mert megteheti, mivel félnek tőle. Akkor ez alapján én is férfias férfiként érezhetném magam, ha fegyver van a kezemben, vagy főnök vagyok és tőlem függa beosztottjaim sorsa...
2013. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem tudom, ahova én jártam, ott tök jó arc emberek voltak, akik engem, mint tiniként kezdő pálcikaembert nem hogy nem röhögtek ki, hanem simán barátként kezeltek, némelyikük még egész poénos arc is volt. Vagy a hihetetlenül szexi edző csaj is tök rendes volt velem, pedig akkoriban még a mostaninál is sokkal szerencsétlenebb voltam. Szóval, nekem elég jó tapasztalataim voltak a kondisokkal, bár biztos vannak más példák is. És annak ellenére, hogy végül felhagytam a dologgal, nem bírom, amikor lenézi őket a sok beképzelt sznob, aki tévesen intelligensnek hiszi magát. Szerintem egy tök egyedi szubkultúra a kondisoké, és bírom bennük, hogy van egy hobbijuk, amiért megszállottan rajonganak. Tetszik, hogy lelkesednek a szép testért. Főleg, mert ritka dolog a lelkesedés egy ennyire lusta és nihilista világban, mint a mostani.
2016. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A testépítő edzéseket csakis a kisebbségi komplexus erejével lehet végigcsinálni, pláne évekig.

Általában vézna, csont-bőr gyerekekről van szó, ritkább esetben kövérekről, akiket folyton cikiztek gyerekkorukban a testalkatuk miatt.

2017. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

jó ez a BMW-s hasonlat. veszel egy szarráhajtott visszatekert verdát a németektől, honosítod, aztán szívsz vele, mert sokat eszik, sok rá a kötelező, és ingyen sem javítják. szmogriadóban el sem indulhatsz vele otthonról. viszont annyit ráköltöttél, hogy annyiból egy normális kocsid is lehetne.


valahogy mindig több ilyen kocsi parkol a konditermek előtt, azt megfigyeltétek?


amúgy nem hinném hogy a konditerembe több agresszív és indulatos ember járna. Viszont öntelt parasztokból tuti nincs hiány egy teremben sem.

2017. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!