Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A legtöbb testépítő miért...

A legtöbb testépítő miért olyan agresszív, indulatos, bunkó és öntelt?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom a LEGTÖBB! És az a durva, hogy lenézik a kisebb embereket, még azokat is akik edzeni járnak... Tapasztalatból tudom, például az egyik barátom is testépítő és mindig meséli, hogy milyen "kis nyomorékok" járnak le edzeni (és ezek általában nem is kis izomzatúak, csak hozzá képest). Pedig mindenki kicsiként kezdte, nem értem mit kell lenézni azt, aki próbál edzeni és jól kinézni.


Meg tényleg annyira agresszívek és bunkók, hogy az hihetetlen.



2012. máj. 4. 14:02
1 2
 1/16 clint ***** válasza:
77%

Ez nem a szó szerinti testépítőkre igaz, hanem azokra a majmokra akik keménykedésből vagánykodásból fujják magukat fel, épp azért mert kisebbségi érzésük van.

Rengeteg testépítő és erőemelő barátom van és egyik sem nézi le a másikat, bár az tény, hogy a dimmu borgir polóban edzeni járó hosszuhaju kis sátánista drogos majmok engem is rohadtul idegelnek az ilyenek ne járjanak edzeni.

2012. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a divat emberek körében vagy ismerős, így a testépítő ismerőseid is ilyenek. Viszont nagyon sok szerény, nem magamutogató, és nem öntelt testépítő is van.
2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem igaz. a testépítők egyáltalán nem agresszívebbek, indulatosabbak, bunkóbbak az átlagnál. Önteltebbek? talán egy kicsit, mindenki örül annak, ha jól néz ki.


A komplexusaidat kéne levetkőzni, kérdező. Valójában azért látod ilyen negatívan őket, mert te is olyan szeretnél lenni, de nem sikerül, ezért az ideálodat negatív tulajdonságokkal is felruházod. Mindenki, aki kigyúrt, az bunkó. Neked nem sikerült kigyúrnod magadat, de legalább nem is vagy bunkó.

2012. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sportágspecifikus. Más sportban is vannak bunkók és normalis emberek is.
2012. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. nincs olyan megkülönböztetés, h ilye meg olyan egy ember, mert testépítőó. a negyven kilós, deszkázgató kis emós sz*rok közt is van legalább annyi nagyképű mint a testépítők közt. tanulj meg egyvalamit. 2 féle ember van jó, és rossz. ennyi. úgy testépítők közt, mint nem testépítők közt
2012. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pedig pont a focistákra jellemző ez, amit a kedves Kérdező felvázolt. A focisták tényleg beképzelt nagypofájú divatmajmok, aztán kicsit megrángatják a mezüket vagy becsúsznak nekik, megy a sírás, hisztiznek, mint a kislányok. Játsszák az agyukat, pedig a foci a többi sporthoz képest tényleg "b*zisport".

De sok kosaras is ilyen, sokuk NBA sztárnak képzeli magát.


A testépítő az szépen csendben emelgeti a súlyokat. Nem tudom kérdező, hogy hova jársz kondizni, én sok testépítőt ismerek, mindegyik jófej és segítőkész. Mondom én ezt úgy, hogy nem vagyok testépítő. Én küzdősportolok. Régebben thai boxoltam. A legbeképzeltebb küzdősportolók pedig egyértelműen a thai boxolók, a brazil jiu-jitsusok és a judósok. Sok thai boxoló teszi magát, hogy mekkora gizda szálkás, kígyót-sárkányt-tigrist tetováltat magára, rövid katonás frizura, pitbull kutyát sétáltat és játssza az agyát, hogy a diszkóba lecsapott 2 emóst. A judo pedig amolyan kis úri sport. A brazil jiu-jitsus meg már MMA-s huszárnak képzeli magát.


Mondjuk sok beképzelt teniszezőt és lovassportot űzőket is ismerek. A csoporttársnőim az egyetemen majdnem mindegyik versenyszerűen lovagol (díjugrat vagy zsoké, vagy fogathajtó, tudja a tököm...), akkora beképzelt bunkók, hogy már fáj.

2012. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Öntelt lenéző???

Talán azok akik bömbölővel járnak és fullos csajokkal mászkálnak!!!De ezek ált nem is a sport szeretetéért csinálják mint sok testépítő hanem csak a magamutogatásért, és ...sok ilyen ismerősöm volt kifejezetten élvezték ha féltek tőlük tényleg volt bennük jó adag kisebbségi komplexus ha elfogyott az egyik szer rögtön egy másikat nyomtak magukba,hadd szemléltessem h pl az egyik milyen volt,elhozta a gyerekeit a konditerembe 7és 13 évesek voltak ők pakolták és szedték a súlyokat majd egyszer csak rájuk szólt h gyerünk emelgetni és mikor nem bírták rájuk kiabált ha hazaérünk beoltalak titeket tesztoszteronnal nah ott láttam a gyerekek arcán h komoly baj van nah szóval van ilyen ember is és szerintem fele fele arányban vannak ezek

és a végére egy ellenpélda pár éve karcolgattam a 120kilót súlyban kinézetben is vmi versenyen kellett volna lennem bár csak hobbiból csináltam és egyszer mikor felhúzást csináltam és végeztem az edzéssel a hátam mögött beszólt a haverjának mondva egy kis 60 kilós köcsög-mert erre csak ezt tudom mondani!!!!!!-h végre elmegy ez a tehén mert csak a helyet és a súlyokat foglalja, nah ezt meghallottam megálltam egy pillanatra de továbbmentem mintha mi sem történt volna akik hallották azok is csak néztek még az öltözőben is kérdezték h hallottam ezt???

Mondtam nem is akartam meghallani!!

Megvártam a srácokat edzés után és mikor kikísértem őket a teremből "finoman" elbeszélgettem velük h kivel h kell beszélni ezután.Szerintem megjegyezték egy életre többet nem is láttam ott őket.

2012. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne csak a testépítést vedd példának. Ismerek olyan boxost, sőt, még olyan aerobic edzőt is, akikkel aztán nehéz úgy kommunikálni, hogy kettő szavuk között ne legyen valami lenéző.

Elég sok edzőteremben jártam már életem során, ilyet igazán soha nem tapasztaltam, a kezdetekkor általában még a nagyobb darab srácok oda is jöttek, segíteni, jókat edzettünk együtt. Persze volt olyan is, aki egy merő bunkó volt, ha látta hogy valaki valamit rosszul csinált, lenézően röhögött, esetleg be is szólt. De ritka az ilyen eléggé.

Véleményem szerint, még a legtöbb testépítő sem ilyen. Aki tényleg a sport szeretetéért csinálja, az nem ilyen.

Elöttem jót mondott az egyik válaszoló, hogy azok ilyenek általában, akiknek fullos autójuk, fullos nőjük van, és ennek tetejébe nyom vagy 100 kilót.

Igen, ők sokszor ilyenekm szerintem a vérbeli testépítőkre ez nem jellemző.

2012. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A testépítés azért a férfias férfiak sportja, s mint ilyenek, sokszor nem azok a tipikusan bratyizgatós-keblemrepajti típusok (vagy csak nem minden gyíkkal). Ami így van rendjén.


Az tény, hogy van egy stílusuk, de a "kis nyomorékok" megjegyzés szerintem inkább az illető hozzáállásának és "előadásmódjának" szól, nem a kezdőségének.


Azt viszont lovasként is aláírom, hogy annyi sznob és öntelt bunkó, mint a lovasok közt, kevés van a világon.

2012. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Beszélgettem egyszer egy haverommal erről a témáról ő is szerette a három betűs bajor autó márkát abból is azokat ahogy ő mondta az a jó minél nagyobb szám van hátul!!!!(típusra utalva)

Szerinte olyan az 55 ös kar mint egy 750 es bömbölő, nem sokan érik el, mert kell hozzá egyfajta egzisztencia, kitartás, küzdés és ha ránéznek egy ilyen emberre süt róla h kemény hiszen meg kellett ezért szenvedni attól függetlenül h ki mit gondol szenvedésnek!!!Ezért nem csoda h picit beképzelt vagyok mondta ő!

2012. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!