Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzésre mit ajánlotok,...

Otthoni edzésre mit ajánlotok, mit hogyan legyen?

Figyelt kérdés
Már a testépítő jellegű oldalakat olvastam meg minden, de lenne problémám, hogy csak szeptembertől tudnám elkezdeni most se időm, de legfontosabb pénzem sincs(majd nyári munkák). Itthon mit lehet csinálni 1 pár 2kg-os súlyzó, 1 pár 60kg felpakolható súlyzó, meg egy nehéz vastömb (kb. 40-45kg.) Már olvastam a fegyencedzés és a meztelen harcos. A fegyenc mellé kéne még egy kis súlyzózás, meg futás, tudtok edzéstervet ajánlani, ami kiegészíti a fegyencet.

2012. ápr. 23. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy brutál edzés. 1000 felülés vagy az 1000 fekvőtámasz egy nap alatt. Próbáld ki . Ha bírod. Én kicsit bánom, hogy csak 32 évesen csináltam meg először, de sok önbizalmat ad.

Vagy húzódzkodsz, de emeled magad elé a két lábad is, és nem engeded teljesen vissza.Ez megy hasra is.

2012. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hello!

Mivel ugy látom hogy még kezdő vagy és nem nagy multad van az edzés területén megoldható az edzés. Még jó is lesz egy kis alapot épitél. Húzódzkodás, tolóckodás és gugolás. Ez a 3 gyakorlat megmozgat minden izomcsoportot. Szerintem huzódzkodni és tolóckodni mindenki tud csak egy kis kreativitás kell hozzá. A 60kg val tudsz gugolni vagy felhuzást csinálni. Kezdésnek elég lesz.

3xegyhéten edz nem egymást követő napokon. Mind a 3 gyakorlatot végezd 3xmax-ig. Ha elérted a 15 ismétlést köss a derekadra súlyt és igy növeld a terhelést.

Ennek müködnie kell ha kajálsz melette bőségesen.

Ha ezt végzed egy fél évig jó alapot épitesz. Egy kezdőnek többre nem nagyon lenne szüksége többre. Erőben jót fogsz tőle fejlődni. Pl egy +40kg os tolóckodás már egy 100 kg fekvenyomás körüli szintet selytet.

Egyedül a 60kg lesz kevés a gugoláshoz és felhuzáshoz.

Alapnak jó lesz ez

Csináld szorgalmasan és meglátod hogy fog jönni az erő

2012. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mehet fekvőtámasz, felülés, lábemelés meg többi kiegészítésként?
2012. máj. 1. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
persze
2012. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!