Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni edzésmódszer...

Milyen otthoni edzésmódszer ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, de szerintem már ideje lenne elkezdeni kicsit gyúrni. Nem szeretnék 1-2 éven belül izomtömegeket magamra, hanem csak hogy legyen egy formája a testemnek..:D remélem valamennyire érthető. Namost nekem nincs se időm, se pénzem konditerembe menni, ezért otthoni tippeket és tanácsokat szeretnék kérni gyúráshoz. Köszi előre is a segítséget!
2011. márc. 23. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy 14évesen valakinek nincs ideje konditerembe menni!!! szülők csak örülnének hogyha ilyen haszhnos dologra költenél


a testednek az izmoktól lesz formája ..." hanem csak hogy legyen egy formája a testemnek" -.-

2011. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de mégsem egy arnold schwarzenegger szeretnék lenni...csak vézna nem szeretnék lenni..
2011. márc. 23. 18:38
 3/14 A kérdező kommentje:
és elmondod hogy a tanulás mellett mikor menjek?:)
2011. márc. 23. 18:38
 4/14 anonim válasza:

Szia. Én is 14 éves vagyok és én ezt csinálon :

-4km futás

- http://www.youtube.com/watch?v=XHUsIU161w4 (én már lvl 2)

- 5x12 fekvőtámasz (ilyesmit)

-5-9x10 bicepsz 10 kg-al

-5-9x10 egykezes evezés 10kg


remélem segít ;)

2011. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2011. márc. 23. 21:16
 6/14 A kérdező kommentje:
és látható a változás?
2011. márc. 23. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:

amiatt ne aggódj, hogy Schwarzenegger leszel, azt nem "osztogatják" csak úgy, dolgozni kell érte keményen.


csinálj otthon fekvőtámaszokat (keress rá a különböző fekvő típusokra, rengetegféle van, és jól átmozgatnak), húzódzkodj - valamit csak találsz otthon, ahova felhúzhatod magad, csinálj tolódzkodást, ha vannak súlyzóid, vagy esetleg súlytárcsa, akkor azokkal meg szinte az egész testedet átmozgathatod. (home workout videókra érdemes keresni, jó tippek vannak)

2011. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De mi a f@szé hiszi minden 14 éves p@cs,hogy Arnold lesz ilyen könnyen?Azt se hiszem,hogy annyit kellene tanulj 14évesen,hogy ne legyen 1-1,5 órád lemenni terembe... [link] ezt olvasd el.
2011. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha van a közelbe valaki szólj neki hogy verjen tarkón!

14 évesen nem kötelező ám h@lyének lenni!

m86

2011. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem értem miért néztek hülyének mikor én csak kis súlyt szeretnék felszedni edzéssel, meg hogy ne legyek egy csontsovány gyerek :(
2011. márc. 23. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!