Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám egy nyár alatt...

Hogyan tudnám egy nyár alatt fejleszteni az izmaimat?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és nagyon gyenge gyerek. Szeptembertől egy másik suliba fogok járni, és nem akarok én lenni a gizda gyerek! Egy nyár alatt, hogyan tudnám megnövelni az izmaimat, de nincsenek felszereléseim, és konditerem sincs a közelben! Mit tegyek! Fiúk SEGÍTSETEK! thx!:)
2009. jún. 19. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom hogy ezt kell mondanom , de nem tudsz tenni sokat ha nem mész el konditerembe . Esetleg neki állhatsz fekvőtámaszokat meg felüléseket csinálni , de nem fogsz menni semmire sem . Sajnos konditerem vagy legalább pár súlyzó nélkül nem fogsz sokra menni .
2009. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdezem, hogy kiknek mi ötlete van! És nem azt kérdeztem, hogy lehet-e vagy nem, hanem, hogy MIT tegyek, hogy jussak is valamire!
2009. jún. 19. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
vegyél pár súlyzót
2009. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt is leírtam , hogy csinálj fekvőtámaszt meg felülést, de minden más gyakorlathoz kéne legalább 2 kézisúlyzó , ami nem nagy pénz és szinte mindenhol van . Ha vennél , tudnék írni gyakorlatokat ! Vagy csinálj meg napi 100 fekvőtámaszt , meg 150 felülést , és az már nem rossz .
2009. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj el futni, úszni ilyenek. Fekvőtámasz, és ne felülést csinálj hanem hasülést. Az többet ér.
2009. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
egyél naponta 6x annyi gramm szénhidrátot ahány kg vagy és 2x annyi fehérjét ahány kg vagy. Hetente 3x végezz súlyzós edzést. Ha nincs konditerem akkor próbálj meg nehéz tárgyakat emelgetni / nyomni, húzni stb lehetőleg szabályosan.
2009. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!