Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemény az edzéstervemről?

Vélemény az edzéstervemről?

Figyelt kérdés

Magam alkottam meg ezt az edzés tervet amatőrként. Kiváncsi lennék a tapasztaltabbak tanácsára. Ha valamit rosszul csinálok.

1.nap mell : fekvenyomás 6x6 max súllyal

tárogatás 6x6 max súllyal

fekvenyomás 6xmax közepes súlyal

csuklyás: válvonogatás 6x6 max súllyal

2.nap 3,5-4,5km futás

3.nap vál : oldalemelés 6x6 max súllyal

2kezes emelés 6x6 max súllyal

arnold 6xmax közepes súllyal

hát: evezés evezőpadon 120db

fürész 6x6 max súllyal

2kezes fürész 6x6 max súlyal

4.nap pihenő

5.nap bicepsz : intenzív(koncentrált)6x6 max súllyal

2kezes bicepsz 6x6 max súllyal

kalapács 6xmax közepes súlyal

tricepsz: 2kezes szüken 6x6 max súllyal

2kezes szélesen 6x6 max súllyal

2kezes szüken 6xmax közepes súllyal

6.nap futás 3,5-4,5km

Mi a véleményetek?


2012. ápr. 14. 22:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
"Vállvonogatás'?!?! :D Wazeg! nem is tudtam, hogy van egy gyakorlat, amiben qrva jó vagyok! (amúgy bocsi! és biztos vagyok benne, hogy ez egy jó edzésterv!!!)
2012. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó lesz de a futással mi a célod? Zsírégetés vagy állóképesség növelés? Ha zsírégetés akkor kocogj lassú egyenletes tempóban napi 34-40 percet(ez az aerob edzés), ha

állóképesség növelés akkor pedig nagy intenzitással fussál pár percet majd pihenj és meginnt ugyanez(kardio edzés)... :)

2012. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem akarom nagyon leszólni, de sokat kellene benne változtatni.

Legnagyobb hibák: nincs lábedzés, nem kell közepes súllyal is edzeni, hátgyakorlat kevés, miközben karra van 3-3.

Ne 6*6 legyen, hanem mindenből 3-4-sorozattal 8-12 ismétlés.

De még tudnék írni csak telóról sokáig tart.

Ha gondolod majd linkelek jobbat vagy írok.:)

2012. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. lábra lusta vagyok.fogyni akarok mert még 5-10kiló felesleg lehet rajtam
2012. ápr. 14. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól még lábazhatnál ha fogyni akarsz.:)

De nem csak ezt láttam hibának, ill. fogalmazzak úgy, hogy én mást tanácsoltam.

2012. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Rezk0o ***** válasza:
De lábazz! Legalább egyszer próbalj meg csinálni egy lábedzést, gugolástól olyan szintü tesztonövekedésed lesz, hogy egyböl megszereted.
2012. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rezk0o ebben va valami guggoló gyakorlatok,kitörés után alig bírok menni de nem akarom abbahagyni az edzést:D


Kérdezőnek:

Ilyen hozzáállásal neki se álj edzeni...

Lábra is és hasra is kell edzeni.Mondjuk már azt is kétlem hogy az első hetet végigbírod:D Arra meg fogadni mernék hogyha optimális (tehát a mamimum ait bírsz) súlyal "intenzív,koncentrált" gyakorlatokat nem fogsz 6x6ba nyomni:) Elsőre próbálkozz meg 3x6-al aztán később 4x12-10-8-6

2012. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arnold nyomást meg főleg 6x max egy kezdőnek? Ebből is látszik hogy még nem próbáltad nem kell egyből macimum ismétlés és szériaszámmal dolgozni mert sérülés lesz a vége...Az arnold nyomás nem kezdőknek való gyakorlat (sőt sok testépítő nem is csinálja mert ennél a vállgyakorlatnál a legnagyobb a sérülésveszély.)
2012. ápr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 G'sX ***** válasza:
ezt nem nevezném edzéstervnek, de ha mégis akkor sz@r ahogy van, mi az, hogy 6x6 max súllyal? a max súly amibe 1 megy nem 6x6, ha arra akarsz utalni, hogy annyival amennyivel csak megy, akkor meg jó hülye vagy mert ez az alap, a 6xmax közepes súlyból meg látszik, hogy életedben nem edzettél még, a második max ismétlés szám után rajtad marad az első is kb
2012. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a kulturált emberek válaszát. Ez az utobbiakra vonatkozott. Akik régebben írtak azokét köszönöm azok jók.
2012. ápr. 15. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!