Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az edzéstervemrő...

Mit gondoltok az edzéstervemről? (15 ismétlés)

Figyelt kérdés

Először is nem akarok már nagyobb lenni, max 1-2 kg izmot felszedni.Kérdésem az lenne hogy gyakorlatonkénti 15 ismétléssel is izmosodok csak nem olyan ütemben?

Nem írom le hogy miket csinálok mert Németországban vagyok és nem nagyon tudnám lefordítani, 17 éves vagyok.


2011. márc. 9. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az edzéstervedről semmit nem árultál el, úgy meg nehéz véleményt formálni róla
2011. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi érdekel, hogy az gyakorlatokban a 15, mint ismétlésszám alkalmas-e az izomnövelésre, a válasz igen, 1-20 ismétlésig mindenféle ismétlésszámmal hatékonyan lehet izmot növelni.
2011. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nap 1

1 nyakhoz húzás hát gépen 3x15

2 melltámaszos hátgép 3x15

3 padra térdelés egykezes felhúzás 3x 15 (hát)

4 vállkinyomás gépen 3x 15 váll

5 oldalemelő gép 3x15 váll

6 bizepsgép 3x15

7 súlyzós biceps 3x15

8 hasgép


nap 2

1 ferdepados mellgép (kinyomás) 3x 15

2 tárogatógép (kombybutterfly)

3 ferdepados fekvenyomás

4 csigás keresztezés

5 tolódzkodás géppel (dip sitzend)

6 tricpes gép (tricepsznyújtás)

7 has


ennyire tudtam csak leírni...

2011. márc. 9. 16:13
 4/13 A kérdező kommentje:
és akkor egyszerre szálkásítok és erősödök...?
2011. márc. 9. 16:14
 5/13 anonim ***** válasza:

A lábedzés egy az egyben hiányzik, mindenképpen kell lábra edzened!

Vagy izomtömeget növelsz, vagy szálkásítasz. Mindkettőt lehet magas (15-ös) ismétlésszámmal, de egyszerre csak az egyiket. A táplálkozáson múlik a hatás. Mindig ugyanúgy edzel, és ha tömegnövelő étkezést viszel, akkor izmosodsz, ha szálkásító diétát tartasz, akkor szálkásodsz.

2011. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De amennyiben az erősödést nem úgy értetted, hogy nő az izmod, akkor igen, kis mértékben fejlődhet az erőd úgy is, hogy közben fogysz.
2011. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ezt akartam tudni!

igazából tojást,halat, oat meal-t eszek.

a lábat kihagytam mert 10 évet küzdösportoztam és elég nagy de most hogy igy belegondolok hülyeség. szóval köszönöm minenkinek!

2011. márc. 9. 16:32
 8/13 A kérdező kommentje:
vagyis Neked.:)
2011. márc. 9. 16:34
 9/13 A kérdező kommentje:
milyen diétát kell követnem szálkásításnál?
2011. márc. 9. 16:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Testtömeg-kilogrammonként naponta 4-5 g fehérjét és 1-2 g szénhidrátot kell bevinned, és minimális mennyiségű zsiradékot. A zsírt lenmagolajból vagy olívaolajból fedezd, a fehérjét csirkemellfiléből, tengeri halból, tojásfehérjéből és fehérjeporból, a szénhidrátot zabpehelyből és rizsből, és egyél sok zöldséget, hogy telítsen! A legjobb és legegyszerűbb, ha a napi kalóriabeviteled 60%-a tisztán fehérjéből áll, 40%-a pedig zsiradékból és szénhidrátból, és e 40%-ot a kettő között hullámoztatod a napok során, azaz 10% zsiradék és 30% szénhidrát egyik nap, másik nap 30% zsiradék és 10 % szénhidrát, és a kettő között is változik állandóan!

Ez egy elég szigorú, profi szálkásító diéta vázlata, ha nem 4%-os testzsírra hajtasz, akkor nem kell ennyire szélsőségesen komolyan venni.

2011. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!