Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondinál válledzésnél sok...

Kondinál válledzésnél sok vagy kevés ismétlés több vagy kevesebb súllyal?

Figyelt kérdés
Szoval eddig úgy csináltam, hogy ami súlyt 3x10szer fel tudom emelni annyival, de múltkor kipróbáltam 3x30 ismétléssel 3 kg súlyzóval, és hát eléggé éreztem is a vállam. Kérdés, hogy melyikkel csináljam? Ja és tudnátok mondani váll edzéshez még ötleteket, mert az edzés tervem eme része elég hiányos.
2011. aug. 25. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, h egy edzés alatt csináld végig azt, amit fönt leírtál, tehát 2x30 kis súllyal, aztán 3x10 nagy súllyal, majd mehet 1x-2x 30 kis súllyal
2011. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szabad beállni egy módszerre, mindig változtasd
2011. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam mellizom bicepsznél már vettem be újabb elemeket az edzésbe, de válledzéshez meg tricepszhez sok ötletem nincs.
2011. aug. 25. 14:37
 4/5 Gripp ***** válasza:

Itt van néhány gyakorlat válogass belőle:

[link]

A vállnak 3 része van, elülső, oldalsó és hátsó. Mind a hármat érdemes megdolgoztatni, ha éppen váll edzést csinálsz. Olyan súlyt válassz amivel kényelmesen tudsz edzeni, főleg akkor ha nincs hozzászokva az izületed. Érdemes kisebb súllyal kezdeni ami bemelegíti a vállad és utána növelheted a súlyt. 4x10 ismétlés elég, az első sorozat a bemelegítő sorozat legyen. Érdemes időnként a gyakorlatokat váltogatni. Kis súllyal sok ismétlés formálja, nagy súllyal végzett kevés ismétlés pedig a növekedést és az erősödést segíti.

2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gripp ***** válasza:

Itt egy kis tricepsz is:

[link]

2011. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!