Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az edzéstervem...

Mi a véleményed az edzéstervemről?

Figyelt kérdés

ezt minden nap elvégzem és érdekelne h fejlődhetek e tőle!

Otthon végzem,mert nem szeretnék még egyenlőre terembe menni!Tehát 30 percen keresztül percenként 10fekvőt nyomok,ha ezt befejeztem ugyan így 30 percig minden percben 10 beeresztőt,majd utána felülés és hasprés addig amíg bírom,amíg feltudok ülni!Ezek után proteint iszok!Tehát fejlődök ezektől,lesz vmi látszata vagy sem?napról napra többet bírok mindenből,de érdekel h fog e rajtam látszani?


2011. jan. 16. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán lesz hatásos...


Az edzés lényege, hogy izomkimerülésig edz, és nem árt a progresszív terhelés elvét sem alkalmazni.


Na te itt mindkettőt elfelejted...

2011. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ezt ajánlották!Én csak érdeklődöm h jó e,mert én mint mondtam nem értek hozzá! Esetleg tudnál vmi hatásosat mondani?Mégis hogy működne jól ez a fejlődés érdekében?!? Köszönöm;)
2011. jan. 16. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzőterem > személyi edző... De a terem szerintem elsődleges, ha valaki fejlődni akar.
2011. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!1 hete csinálom ezt így ahogy leírtam,és szemmel láthatólag nőttem már! A tricepszem szépen kirajzolódik,és a bicepszem is nőtt!2cm-t vastagodott a karom és a mellem is nőtt egy keveset...a hasamon semmi változás viszont keményedett de szemre semmi...ilyen a has!Ezt a gyakorlatot egy személyi edző barátom ajánlotta nekem,de azért köszi a válaszodat!:D:D
2011. jan. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!