Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elöször is szereteném, ha...

Elöször is szereteném, ha komolyan vennétek a kérdésem, és a aki negatív kommentet adna inkább hanyagolja?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 186 cm 68 kg

Fél éve kezdtem el kondiba járni, és azt szeretném megkérdezni, hogz ebban a korban szedhetek e valami teljesítménzfokozót, és mit?

(szénhidrátot egz hete kezdtem el szedni)


2012. ápr. 10. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze azokat végül is szedheti,én csak azért javasoltam neki az utána olvasást, mert nem sok idő és lesz valami fogalma a dolgokról. Szerintem ez alap dolog. ( Lehet velem van a baj) Hát végülis lehet,hogy egészséges. Én még bőven kezdő vagyok.
2012. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem,nem azt azért mondtam hogy hagyja abba, mert szerintem furcsa .. Nem tudom nekem is vannak ismerőseim akik csak úgy tudnak edzeni ha előtte beszednek három kapszulát, és akkor pörögnek meg jóság van. Nem tudom én szeretek ezek nélkül edzeni és jobb. Nem tudom mi számít neked nyeszlett f*sznak. Oh de bárcsak az lennék, évek óta szálkásitok de még mindig nem sikerült magam a levinni a nyeszlett f*sz szintre :)
2012. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 dirtboy ***** válasza:
jól van hagyjuk szerintem ennyiben mert ennek semmi értelme nincs,csá
2012. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

a vitátokra a válasz!

azért kérdeztem ezeket, mert tapasztalatlan vagyok még ebben a témakörben talán!? ennyi!

2012. ápr. 22. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!