Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elöször is szereteném, ha...

Elöször is szereteném, ha komolyan vennétek a kérdésem, és a aki negatív kommentet adna inkább hanyagolja?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 186 cm 68 kg

Fél éve kezdtem el kondiba járni, és azt szeretném megkérdezni, hogz ebban a korban szedhetek e valami teljesítménzfokozót, és mit?

(szénhidrátot egz hete kezdtem el szedni)


2012. ápr. 10. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Multivitamin kellene és edzés utánra használhatnál proteint+dextrózt. Ezek sima táplálék kiegészítők.

Többre egyelőre nincs szükséged egy jó étrend mellett.

2012. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zakathol ***** válasza:

Teljesítményfokozót ne használj! 18 alatt semmiképpen, felette is ritkán van rá szükség egy jó étrend mellett.


A szénhidrát pedig csak egy tápanyag, amit nem szedsz, hanem eszel :) Remélem nem csak úgy magába tolod a dextrózt(szőlőcukor), mert akkor azt is sürgősen felejtsd el.

Egyszerű szénhidrát csak közvetlenül edzés után. Semmilyen másik időpontban nem javasolt.

2012. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Meg fogsz állni a növésben + a szerveidnek sem túl jó. (szénhidrátot egz hete kezdtem el szedni) ?! Ha nagyon szeretnéd ezt a sportot űzni olvass utána a dolgoknak. Remélem nem csak lemész a terembe és próbálod utánozni a többieket amikor fogalmad sincs , hogy tulajdonképpen mire is edzel és miért úgy. Ja és beszélj egy dokival vagy egy edzővel.
2012. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

19:37, miért állna meg a növekedésben a proteintől?

Ez sima kaja, tejből szűréssel állítják elő, nem kox.

szerintem neked kellene utánaolvasni a dolgoknak.:)

A kérdező meg nem egy hete eszik szénhidrátot, hanem születése óta, mert szinte mindenben van szénhidrát.

2012. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:

/Ha nagyon szeretnéd ezt a sportot űzni olvass utána a dolgoknak./


te meg ha itt akarsz hasznos válaszokat adni olvass utána a dolgoknak mert hülye vagy ehhez mint a segg.

2012. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 19:48

A fehérje nem teljesiményfokozó...

2012. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ebben egyetértünk, de mi leírtuk, hogy miket kéne, erre jött az írásod, hogy "szerintem hagyd."

Nem írtad, hogy a teljesítményfokozóra gondolsz.

Kérdés, hogy a kérdező mit ért teljesítményfokozón?

2012. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3. válaszadó vagyok. Dirtboy te s*gg vagy.. Tudom,tudom nálatok az olvasás luxus, na de mindegy. Teljesitményfokozó 14 évesen nem kell. Legyen elég életenergiád. Ha nincs nem kell sportolni. Teljesitmény fokozót meg ne szedj semmiképp. Maximum táplálék kiegészitőket. A fehérje még elmegy de a 68kg-d hoz értelmetlen lenne. És gondolom, hogy azért kéne a sok tömegnővelő szer, hogy minnél hamarabb nagy legyél, de ne siesd el. F*szság. Ne akarj k*rva izmos lenni. Nagyon egészségtelen.
2012. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3. válaszoló: szerintem a kérdező a táplálék kiegészítőkre gondolt. Azt használhatja nyugodtan, ezek csak koncentrált kaják, nem lesz baja tőle. Izmosnak lenni pedig egészséges, én is gyúrok 26 éve.:)
2012. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dirtboy ***** válasza:

és ki írta azt hogy kell neki 14évesen teljesítmény fokozó?

én biztos nem de itt senki nem írta hogy szedje.


egyébként meg ne te donts már el hogy mit akarjon a kérdező.

ha ő izmos akar lenni akkor az akar,azért mert te egy nyeszlett fa sz vagy attól még nem kell mást is le beszélni arról hogy tegyen valami a testéért.


ha valakinek nincs energiája akkor ne sportoljon?

szóval adja fel egyből?

ez ám a jó hozzá állás,te is sokra viszed majd az életben.

amint nem lesz anyuci meg apuci egyből éhen halsz mert ilyen hozzá állással nem fogsz elérni az életben semmit.

örülnek ha elhagynád a sport kategóriát és mennél trollkodni meg baromságokat irkálni más hová.

nem ide való vagy az a helyzet.

2012. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!