Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A negatív fekvőtámasz, többet...

A negatív fekvőtámasz, többet ér mint a sima?

Figyelt kérdés

Remélem értitek mire gondolok...

Az mennyire lenne hatásos egy idő után, hogy naponta növelem a fekvőtámaszok számát? 1 szeriaba nyomnam igy: 3-6-9-12....stb

mar 5. napja nyomom es egyik alkalommal sem faradok el. de most pl nem tudnak lenyomni pl 50et.

Ezzel mit ernek el hosszabb tavon?


2011. jan. 25. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pusztán rekordokat szeretnél dönteni abban, hogy hány fekvőt tudsz lenyomni, akkor érdemes így vagy akár máshogy fekvőtámaszokkal edzened. De erőfejlesztés és izmosítás szempontjából erősen túlértékelt gyakorlatról beszélünk.

Ha jó akarsz lenni a fekvőzésben, akkor hajrá! Ha ennél többet akarsz, akkor kérdezősködj még!

2011. jan. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hallottál e már a 100 fekvőtámasz programról.Neten meg tudod nézni.Én most azt csinálom.Szerintem nagyon hatásos.De az igaz, hogy ettől nem lesznek hatalmas tömegű izmaid.De én azért azt vettem észre hogy erősödik a karom.
2011. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elso:

hat mindenkepp ugy akarnam, hogy nemi izom is feljojjon. azert gondoltam, hogy a negativ jobb, mert azzal ugy tobb suly nehezedik "elore."


harmasik:

koszi. megnezem.

2011. jan. 26. 00:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!