Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha én nem szeretnék body...

Ha én nem szeretnék body builder lenni, csak a feleslegtől szeretnék megszabadulni és szálkásodni, akkor elég csak a fehérjeport szedni és mellette úgy edzeni mint a bodybuilderek?

Figyelt kérdés
Mit érhetek ezzel el?Menyi idő alatt érhetek el szép szálkás alakot a builderek edzésprogramjával?
2009. jún. 15. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek a fehérjepor?
2009. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

leírásod alapján közöd nincs a testépítéshez, uh kapásból felejtsd el azt h "bodybuilderek edzésprogramja" az nem neked való! Ajánlom figyelmedbe:


[link]


Az meg h mennyi idő alatt érheted el, attól is függ h most hogy "állsz".Amúgy években gondolkodj!

2009. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésemet értettétek férre.Nos én már rendelkezem kisebb kondis múlttal csak az utóbbi időben nem nagyon volt rá időm.A régi formámat szeretném visszaszerezni vagy ég több izmot magamragyűjteni.Mint olvasam egy másik kérdénél a fehérjepor a testépítők szálkásítására való.Nos én ezért kezdtem el szedni. Remélem hogy így már jobban érteni mire gondoltam.
2009. jún. 16. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hátttőőőő ez így nem teljesen fedi a valóságot :D


Ha megfelelő kondis múltad lenne, tudnád, hogy a fehérje(por) az izmok építéséhez kell. Fehérje kiegészítőket a testépítők tömegelés és szálkásítás alatt egyaránt esznek. A fehérjebevitel azért fontos szálkásítás alatt, hogy a testnek eszébe ne jusson a nehezen felépített izmokat a zsír helyett lebontani :)) Persze ez csak étrend KIEGÉSZÍTŐ, magyarul kaja HELYETTESÍTŐ, tehát önmagában nem elég. Ha szálkásodni szeretnél, diétásan kell kajálni és emellett aerob edzéseket kell végezni. Emellett ajánlható súlyzós edzés is.


A szép szálkás, arányos izomzat valóban évek kérdése, mivel először kialakítunk egy formát tömegelés során, majd azt leszálkásítjuk. Maga a szálkásítás 6-12 hetes folyamat, kemény diétával.

2009. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OKés.Köszönöm a választ.Rajta leszek az ügyön:)
2009. jún. 17. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!