Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány szabályos guggolást...

Hány szabályos guggolást tudtok csinálni megállás nélkül?

Figyelt kérdés
Én 600-nál meguntam és abbahagytam.

2012. márc. 30. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egy ninja akinek Chuck Norris az apja :D
2012. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
híró vagy
2012. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudnám neked megmondani mennyi az amit én X.Y. végre tudnék hajtani megállás nélkül. A hatszáz, ha gyakorlatilag

nem lenne ismétlési szünet elég jó volna, de ha visszaemlékszel bizonyára eltelt ott a vége felé egy-egy másodperc két ismétlés között. Ha fizetsz ezért elvégzem neked ismétlési szünetek nélkül mondjuk 601-et. Ugye kell készítenem egy jó felvétel, ami bizonyíték. Úgy vélem ötezer reális ár ekkora energiapocsékolásért részemről.


Máskülönben ha nem akarsz unatkozni kezdj el guggolásból felugrásokat végezni olyan száz körül legkésőbb kénytelen leszel abbahagyni, vagy lépj Tom Platz nyomdokaiba, aki tíz percen keresztül guggolt 100 kilónyi terheléssel.


http://www.youtube.com/watch?v=Y7ouQbZSheg


Ez itt 23 ismétlése 500 fonttal (227 kg). Mondjuk ha ennek felével végrehajtasz tízet, az ott kezd valami lenni.


601/5000 + postaköltség. Mit szólsz?

2012. ápr. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ismétlési szünet nélkül? Szóval lendületből rángatóznál egy videón pénzért? Te is híró vagy :)
2012. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én megcsinálnék 1et és azt lejátszanám 1000szer vagy ahányszor csak akarom...
2012. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A lendületből (reaktív erő) fel is kell ugrani, ugye eltávolodunk a földtől. Ez jóval nagyobb erőkifejtéssel jár, és ezért energiaigényesebb, mint szimplán guggolni.


Pénzért fizikai teljesítmény produkálni... volt rá példa. Fogadások...

2012. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!