Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak (leginkább azok, akik...

Férfiak (leginkább azok, akik tudnak verekedni)! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mutatott nemrég egy - szerinte vicces - videót (tudom "szenny", de legalább az elején a "csajbunyót" nézzétek végig, mert ahhoz kapcsolódik a kérdésem).

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WxEY..


Az jutott eszembe, hogy komolyan nem tudom, mit csinálnék, ha egy ilyen "nő", mint a rózsaszínruhás rém nekem jönne...

(Én is lány vagyok.)


Bár nem mozgok ilyen körökben, ahol ez lenne a bevett viselkedési forma, azért úgy gondolom még kerülhetek hasonló helyzetbe az életben.

Másrészt én nem vagyok ez a "cicacsaj", aki karmol, hajat tép, harap stb.

Mindig úgy rendeztem az ilyesmit, hogy a csaj ütött felém, simán elkaptam a kezét és kicsavartam, aztán lenyugodott. Vagy ő szitkozódott majd pofon vágott, mire én ököllel kiütöttem, mert untam már a hisztit.

Viszont hosszú, derékig érő hajam van! Nyilván fájna, ha elkezdenék tépni...


Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni, hogyan lehet védekezni? Gondolom ösztönösen felemelném a kezem a fejemhez és próbálnám kiszedni a kezéből a hajam. Ha úgy tenné a kezét én már le sem tudnám tenni az enyémet így még az sem jöhet szóba, hogy beviszek egy ütést a májához. Vagy alulról sem tudom arcon ütni, csak ha valahogy leviszem a kezem. Ráadásul a videón a csaj rugdos is! Abba bele sem merek gondolni, ha esetleg nem a térdével rugdos, hanem tűsarkúval (bár mivel én nem hordok ilyet, és még nem is rúgtak meg vele nem tudom, mennyire kemény).


Szóval valami ötlet, ha esetleg valaha ilyen helyzetbe kerülnék? Meg egyébként is érdekel,és szeretném a szóba jövő lehetőségeket megvitatni.


2012. márc. 17. 00:44
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

"Hát ugye te azért nagyon vagány és okos voltál szerintem. " Köszi, aranyos vagy! :) De szerintem ez bárkinek menne, nem olyan nagy dolog. Rá is voltam kényszerítve.


Szerintem inkább csak meglepődött, nem ahhoz volt szokva, hogy bárki is ellent merjen mondani neki.

Mivel közelebbi összetűzésem nem volt vele, így nem tudom pontosan, mennyire volt erős. Az tény, hogy annak tűnt. Hogy is mondjam, olyan testes és izmos volt, emellett rettentő harcias. Ha kívülről láttam volna magunkat, tuti, hogy egy komolyabb verekedés esetén nem magamra fogadok...


Egyébként miért ment neked a csaj, mi baja volt veled?

Ha nem tudod megverni, vagy legyél vele kedves, vagy próbáld telebeszélni a fejét. Én pl. sokszor azért úsztam meg verekedéseket (már felnőttként, a városban, idegenekkel), mert megpróbáltam beléjük látni és valahogy mindig a megfelelő dolgokat mondani. Egyébként tök buli, mert közben jót nevethetsz magadban, hogy mennyire könnyű őket irányítani. ;)))

(Nem tanultam ezt soha komolyabban, egyszerűen kialakult, és minél többször próbálkoztam, annál jobban ment. Talán az az alapja, hogy egy pillanatra próbálom őket megérteni, mindenféle harag, félelem és előítélet nélkül. De igazából csak rá kell érezni.)

2012. ápr. 3. 17:01
 32/40 anonim ***** válasza:

Hát igen, látom te jól tudsz bánni az emberekkel. :)


Am a cigó csaj sztem azért vert meg, mert szereti fitogtatni az erejét, meg csicskákat szerezni, ahogy ő mondja. Igazi indoka nem nagyon volt. :S Ránéztem és ez ok volt neki. "mit nézel te kutya?" és már ment is a box...illetve hajtépéses, ütéses rúgásos bunyó. amiben megtapasztaltam, hogy marha erős. hát én belülről nézve se magamra tettem volna :D kb 0 esélyem volt. azóta még kaptam pár "csicskapofont" tőle, gondolom tudod mi az. de eddig mindenkit meg tudott verni akit akart. az én cigóm is elég erős testalkatú volt, sztem volt rajta háj de izom is bőven. nem kigyúrt volt, de nagyon kemény volt a húsa, mintha betonfallal verekednék...a te cigánycsajod is szerette gondolom fitogtatni az erejét.

Am szted mitől ilyen erősek ezek a cigánycsajok? semmit nem sportolnak és mégis pokoli erejük van. :S

2012. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Ó, értem. Micsoda kis ro.hadék! A hozzá hasonlók mindig felháborítanak, akik lényegében ok nélkül esnek neki a másiknak.

Azért fel a fejjel, remélhetőleg nemsokára véget és ez az időszak is, lesz idő, amikor már emlékezni se nagyon fogsz rá. ;)


Nem tudom, gondolom genetika, ezt örökölték... Pontosabbat így hirtelen nem tudok mondani, annak valahogy utána kellene nézni.

Egyébként, ha megnézed, a legtöbbjüknek rendkívül erős a haja és a körme is, és kevesebbszer betegek - annak ellenére, hogy nem táplálkoznak valami kiegyensúlyozottan. (Az más dolog, hogy sokszor ülnek az orvosnál és kiíratják magukat hetekre a semmivel.) Lehetséges, hogy az immunrendszerük is erősebb. Az mondjuk érdekes kérdés, hogy az őseik miért váltak ilyenné, honnan örökölték ezeket.

Nem hiszem, hogy lehet erre megfelelő választ adni. Azért akad köztük is, aki meglehetősen gyenge. Másrészt a legtöbb cigány gyerekkorában nem a tv előtt ül, vagy társasjátékozik vagy rajzol, hanem egymással játszanak az udvaron, rohangálnak egész nap, mindenhová felmásznak, esetleg már akkor is gyümölcsöt lopnak a kertekből stb. Arról pedig a múltkor volt az egyik újságban egy cikk, hogy akik gyerekkorukban aktívabbak voltak, azok felnőtt korukban alapból erősebbek, illetve felnőtt korukban is könnyebben tudnak izmot építeni.

2012. ápr. 10. 23:09
 34/40 anonim ***** válasza:

Szia köszi a biztatást! :) Nem tudom lehet, hogy kedves leszek vele, legfeljebb este meg reggel leköpöm magam a tükörben. Elég nehéz megemészteni, hogy egy cigánycsaj erőben és akaratban simán felettünk áll. Amit írsz a genetikáben lehet valami. Ennek is erős a haja és nem fájt neki, mikor téptem, simán ellentartott a fejével és még szinte mosolygott is, hogy mit akarok. De amikor ő belekapott a hajamba, egyből elöntötte a könny a szemem és égni kezdett a fejbőröm és levitt a földre. NA mindegy nem volt kellemes...

Írtad hogy gyakran bunyóztál anno. Több lánnyal is sikerült gondolom. Volt köztük cigány is? Hogy sikerült őket megverni am? Te kaptál ki csajtól?

2012. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, amiért nem válaszoltam hamarabb, mostanában nem sok időm jut gépezni...


"legfeljebb este meg reggel leköpöm magam a tükörben." Szerintem ne érezd magad rosszul emiatt, persze nem kellemes, de ha hosszútávon ez a célravezető, akkor jól döntöttél és nincs okod haragudni magadra.


Az én fegyverem az, hogy rögtön az elején nagy erejű ütéseket viszek be és nem "cicózok", hanem igyekszem egyből kiütni az illetőt. Illetve mivel engem ilyenkor elönt a düh, nem érzek sem félelmet, sem pedig fájdalmat (csak később...).


Általában nem "kaptam ki", de egyszer még általánosban volt olyan, hogy egy illető konkrétan végig rugdosott a suli udvarán. Elég gáz volt, egyrészt mert sokan látták, másrészt mert irtóra fájt még napokkal később is és meg sem tudtam szólalni, mert tudtam, hogy ha megpróbálnék beszélni elsírnám magam.

Tudom, bután hangzik de bonyolult lenne leírni az előzményeket, sőt igazából magam sem tudom, miért hagytam magam (mondjuk még kicsi voltam).

Szóval a megaláztatás rész az én életemből sem maradt ki. De ritkán jut eszembe az ilyesmi. Pedig az említett esetnél nem is volt alkalmam bosszút állni. (Elköltözött az illető, és azóta sem találom sehol! :D) Mondjuk ennyi év után már nem is érdekel.

2012. ápr. 25. 07:41
 36/40 anonim ***** válasza:

Semmi gond, biztos sokat dolgozol. :)

Hát én most olyan taktikát választottam, hogy pl múltkor véletlenül épp levetkőzött tesin. Erre elkezdtem neki dícsérni a combjait meg a fentekét, hogy milyen szép formásak meg izmosak. Ami igaz is, tehát hazudnom nem kellet, mert kicsit irigylem is ezért. Ez tetszett neki láthatólag, sőt még mondta is h nézzem meg milyen kemények a combjai. Hát mit mondjak, mint a beton, tömör izom. :O És mindez 0 sporttal. Önkéntelenül kiszaladt belőlem egy "aztaaa, nem semmi" mondat. Gondolom, bejött neki, hogy igy csodálom, mert poénosan megkérdezte, hogy ki akarod próbálni milyen erősek? D

2012. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nem kértem belőle, mert láttam mire képes a lábaival. Majd egyszer elmesélem, ha nem untatlak vele. :)

Hm , ahogy olvasom, azért te tudsz verekedni. :) Az első csapás erejében hiszel, és gondolom az erőd is megvan hozzá. Velem az a baj zstem , h nekem bunyó közben i fája ha kapok, vagy a hajam húzzák. :S Legalábbis, amikor ezzel a cigány csajjal is verekedtem, kegyetlenül fájtak az ütései. :S

Hu szegény, az kegyetlen lehetett, mikor végigrugdosott az a csaj... :S De téged sztem ez is csak erősebbé tett. :) Szerencséje h elment, met tuti visszaadtad volna neki. :D

Visszatérve, szted jól taktikázok a cigo csajjal, hogy ne bántson újra?

2012. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

:DDD


"Szerencséje h elment, met tuti visszaadtad volna neki. :D" Igen, bár nem veréssel...


"Visszatérve, szted jól taktikázok a cigo csajjal, hogy ne bántson újra?" Én először csak a ruháját dicsértem volna (:D), de ha így nem szívózik veled, akkor egyértelműen jól.

De ha nem akarsz tőle "komolyabbat", akkor ne vidd túlzásba a dicséreteket, időnként barátian megkérdezheted, hogy van/mit csinált hétvégén/hogy telt x ünnepe vagy mivel készül rá stb.

Még mindig jobb a haverjának lenni (még ha nem is kedveled), mintha pokollá tenné az életed a folytonos terrorizálással.

2012. ápr. 26. 10:05
 39/40 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem voltam itthon, csak most jutottam fel az oldalra. :)

Azért ezt a módszert választottam, mert tudtam, hogy büszke az erejére. Szereti fitogtatni, és nem esett nehezemre, hogy dícsérjem a combjait, mert tényleg nem rosszak. Feszesek, 0 narancsbőr. Országos spanok úgysem leszünk, de talán így tényleg nem cseszeget majd.

Persze továbbra is zavar, hogy egy cigánycsaj így uralni tud egy egész osztálynyi lányt az erejével. Most egy olyan lány van a porondon, aki eddig nem hódolt be neki és sportol. Kiváncsi vagyok mire megy vele, mindenesetre folyamatosan provokálja. Szerintem hamarosan bunyó lesz, és én a cigányra tennék ebben, hiába sportol a másik.

Nálatok milyen módszerekkel törte meg a többieket a cigány csaj? Miket csinált velük?

2012. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

"Persze továbbra is zavar, hogy egy cigánycsaj így uralni tud egy egész osztálynyi lányt az erejével. " De csak mert hagyják...


"Nálatok milyen módszerekkel törte meg a többieket a cigány csaj? Miket csinált velük?" Őszintén szólva, nem igazán tudom. Én annyira nem voltam érintett a dologban, az ő "hisztijük" pedig egyáltalán nem érdekelt. Néha hallottam amikor a mosdóban sírtak a lányok, hogy rángatta a hajukat, pofon vágta őket, vagy beléjük rúgott, de általában csak (nonszensz) fenyegetések hangzottak el. Talán a leggyakoribb a pofon és a fenyegetés volt, illetve olyasmi történt még, hogy nálunk voltak "büfések"... Tehát amikor már felsősök voltunk lehetett jelentkezni a büfébe eladónak (reggel és nagyszünetben volt leginkább nyitva, csak a sulisoknak). Sokszor szemtanúja voltam, hogy a c. csaj elvette a cuccot, aztán nem fizetett. Ezt a büféseknek kellett befizetnie. Vagyis nem kellett volna, szólhattak volna az o.főnek is, de hát... Mondjuk én ezt rendkívül mókásnak találtam, egyrészt azért, mert nevetséges, hogy ott voltak hatan, de mind remegtek, másrészt mert ugye már említettem, hogy rosszul bántak velem, így amikor gúnyolódtak, másnap reggel mindig odaszóltam a cigány csajnak, hogy nekem is kérjen már ezt-azt. :DD Utólag visszagondolja eléggé el voltam kényeztetve, hogy még a c.csaj is megtette ezt nekem...) De arra is volt példa, hogy elkapta őket a folyosón, és utasította, hogy menjenek le neki a büfébe pl. egy chipsért - amit persze nem fizetett ki (pedig neki kétségtelenül telt volna rá).

Szóval ilyen kis hülyeségek mentek leginkább...


Szerintem röviden az volt a probléma, hogy senki nem szólt vissza neki, senki nem tette helyre, és így egyre több mindent engedett meg magának.


S azóta mi a helyzet, rendes veled?

2012. máj. 7. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!