Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak (leginkább azok, akik...

Férfiak (leginkább azok, akik tudnak verekedni)! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mutatott nemrég egy - szerinte vicces - videót (tudom "szenny", de legalább az elején a "csajbunyót" nézzétek végig, mert ahhoz kapcsolódik a kérdésem).

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WxEY..


Az jutott eszembe, hogy komolyan nem tudom, mit csinálnék, ha egy ilyen "nő", mint a rózsaszínruhás rém nekem jönne...

(Én is lány vagyok.)


Bár nem mozgok ilyen körökben, ahol ez lenne a bevett viselkedési forma, azért úgy gondolom még kerülhetek hasonló helyzetbe az életben.

Másrészt én nem vagyok ez a "cicacsaj", aki karmol, hajat tép, harap stb.

Mindig úgy rendeztem az ilyesmit, hogy a csaj ütött felém, simán elkaptam a kezét és kicsavartam, aztán lenyugodott. Vagy ő szitkozódott majd pofon vágott, mire én ököllel kiütöttem, mert untam már a hisztit.

Viszont hosszú, derékig érő hajam van! Nyilván fájna, ha elkezdenék tépni...


Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni, hogyan lehet védekezni? Gondolom ösztönösen felemelném a kezem a fejemhez és próbálnám kiszedni a kezéből a hajam. Ha úgy tenné a kezét én már le sem tudnám tenni az enyémet így még az sem jöhet szóba, hogy beviszek egy ütést a májához. Vagy alulról sem tudom arcon ütni, csak ha valahogy leviszem a kezem. Ráadásul a videón a csaj rugdos is! Abba bele sem merek gondolni, ha esetleg nem a térdével rugdos, hanem tűsarkúval (bár mivel én nem hordok ilyet, és még nem is rúgtak meg vele nem tudom, mennyire kemény).


Szóval valami ötlet, ha esetleg valaha ilyen helyzetbe kerülnék? Meg egyébként is érdekel,és szeretném a szóba jövő lehetőségeket megvitatni.


2012. márc. 17. 00:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

értem az érveidet,de igen nagy különbség van sulis gyerekek kakaskodása és felnőtt emberek közötti vérre menő konfliktusok között.

pont ezért is az első számú fegyver az emberismeret és a helyzet felmérese.

2012. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 20:31
 13/40 anonim ***** válasza:
20:41 -> Igazad van, de ezzel a sulis "kakaskodás"-sal azt akartam értelmezni, hogy nem kell egyből neki rontani a másiknak. Pl. nekem elég ha 1 rossz szót mondanak az anyámról...egyből ugrok...
2012. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az általad belinkelt maunika sóban szereplő kisebbség hölgy tagjaival már verekedtél? mert ők nagyon rutinos verekedők, amint láthattad, a legapróbb konfliktust is így akarják elrendezni. a hajtépés és karmolás mesterei , ahogy látom. .)
2012. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

#14

Én is hallottam, hogy a cigány csajok állítólag nagyon durván tudnak verekedni!

Saját tapasztalatom ezzel kapcsolatban szerencsére nincs, mert ők csak kétszer kötöttek belém. Az egyikből nem lett verekedés, a másik esetnél pedig elöntött a düh, ráadásul épp olyan helyen történt, ahol voltak fémdarabok is, így gondolkodás nélkül felkaptam egy feszítővas szerűséget, és ettől ugye meghátráltak. ( Az más kérdés, hogy annyira fel voltam háborodva, hogy azért még utána megkergettem őket...)

Egyébként szerintem ha már ilyesmi történik mindegy, hogy roma-e az ellenfél, vagy sem. Mármint annyira hű de sokat nem hiszem, hogy számít.

2012. márc. 24. 08:13
 16/40 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiból számít, hogy ők alapból sokat verekednek gyerekként is egymással, náluk az erő ami számít főleg. Tehát egy átlag magyar meg egy átlag cigány csaj bunyójából szerintem a cigány kerül ki többször győztesen.

Te sokat verekedtél már? A hajad tépték valaha? Nekem igen és marhára tud fájni. :S

2012. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

A hajam, még nem tépték. Hát, volt már részem pár verekedésben, mert sajnos elég durva környéken lakunk...

Nem tudom, szerintem amikor férfiak képesek nekem jönni, akkor nem a cigány csajoktól kell leginkább tartani. :D Meg ez nem is egy általánosítható dolog, hiszen ha valakinél valami fegyver is van, akkor is eléggé megváltoznak az erőviszonyok...

Na mindegy, remélhetőleg minél kevesebb ilyen rémálomban lesz részünk. :)


Amúgy nálad a hajtépés miként zajlott? Mi történt, mi volt a kiváltó ok?

2012. márc. 25. 06:49
 18/40 anonim ***** válasza:
0%

03-22 20:27 vagyok.


Figyelj... az önvédelem arra való, hogy megvédd magad...nekem volt már olyan, hogy egy baseball ütővel rontottak rám...szóval ha rád rontanak bármilyen eszközzel, pl:feszítővas,kés...akkor felveszel valami "páncél" szerűséget, pl:a kukának a fedőjét, és azzal lehet védekezni. És ha olyan helyzetben áll a fickó pl: a keze kinyújtva fölfelé, akkor szépen neki rontasz a kukafedővel és gyomorszájba ütöd. aztán elkezdi fogni a hasát, és a fedővel egyet a fejébe is adsz neki. :D

2012. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nálam annyi volt, hogy a cigány csaj belémkötött és nekem jött. Elkapta hajam és húzta. Én is az övét, de nekem nagyon fájt, könnybe lábadt rögtön a szemem. Neki szerintem kevésbé, biztos hozzászokott. Ezt az előnyét kihasználva meg is vert simán. :S Lehúzott a földre és ott ütött ver. Úgy szedték le rólam...Téged vertek már meg?
2012. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

10:35

Uhh. Szerintem ilyen helyzetben bárkinek könnyes lenne a szeme.

Még nem - szerencsére. Nálam ilyenkor kigyullad az "ölni" lámpa, szóval épp én vagyok az, akit úgy kell leszedni a másikról.

Olyan persze volt, hogy mindketten úgy néztünk ki, mint akin átment egy kamion.

Pláne, amikor pasi gondolta úgy, hogy belém köt... gondolom nem meglepő, hogy jó pár nappal az eset után is fájt még itt-ott.


De szerencsére pár éve már alig futok össze ilyen emberekkel, másrészről én is többet megengedek nekik, sokszor hagyom, hogy szidjanak, verekedés helyett inkább lelépek. Lehet gyávaságnak tűnik, de sokszor komolyan az jut eszembe, hogy "Basszus tegnap mostam ki ezt a kabátot, 1 órába telt "formára" szárítani, nem mocskolom össze, nem érdekel. Meg a film is nemsokára kezdődik, a francba is meg akarom nézni, megyek haza!". :DD

2012. márc. 25. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!