Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak (leginkább azok, akik...

Férfiak (leginkább azok, akik tudnak verekedni)! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mutatott nemrég egy - szerinte vicces - videót (tudom "szenny", de legalább az elején a "csajbunyót" nézzétek végig, mert ahhoz kapcsolódik a kérdésem).

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WxEY..


Az jutott eszembe, hogy komolyan nem tudom, mit csinálnék, ha egy ilyen "nő", mint a rózsaszínruhás rém nekem jönne...

(Én is lány vagyok.)


Bár nem mozgok ilyen körökben, ahol ez lenne a bevett viselkedési forma, azért úgy gondolom még kerülhetek hasonló helyzetbe az életben.

Másrészt én nem vagyok ez a "cicacsaj", aki karmol, hajat tép, harap stb.

Mindig úgy rendeztem az ilyesmit, hogy a csaj ütött felém, simán elkaptam a kezét és kicsavartam, aztán lenyugodott. Vagy ő szitkozódott majd pofon vágott, mire én ököllel kiütöttem, mert untam már a hisztit.

Viszont hosszú, derékig érő hajam van! Nyilván fájna, ha elkezdenék tépni...


Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni, hogyan lehet védekezni? Gondolom ösztönösen felemelném a kezem a fejemhez és próbálnám kiszedni a kezéből a hajam. Ha úgy tenné a kezét én már le sem tudnám tenni az enyémet így még az sem jöhet szóba, hogy beviszek egy ütést a májához. Vagy alulról sem tudom arcon ütni, csak ha valahogy leviszem a kezem. Ráadásul a videón a csaj rugdos is! Abba bele sem merek gondolni, ha esetleg nem a térdével rugdos, hanem tűsarkúval (bár mivel én nem hordok ilyet, és még nem is rúgtak meg vele nem tudom, mennyire kemény).


Szóval valami ötlet, ha esetleg valaha ilyen helyzetbe kerülnék? Meg egyébként is érdekel,és szeretném a szóba jövő lehetőségeket megvitatni.


2012. márc. 17. 00:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Hát neki nem fájt pedig tiszta erőből húztam. :S

Elég tüzes lehetsz, ha így tudsz verekedni. :) Én am 14/l vagyok, te idősebb lehetsz, ha ennyi tapasztalatod van!

Sportoltál is valamit, hogy ilyen erős vagy?

Gondolom picit lehiggadtál mostanra, azért sem verekedsz annyit...

2012. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Igen, majdnem 10 évvel vagyok idősebb nálad. :)

Nem sportolok túl sokat, bár filmek közben szeretek súlyzózni, felüléseket csinálni, ilyesmit. Ha nyugisabb időszakom van akkor minden reggel és este csinálok ehhez hasonlókat, fekvőtámaszt is és ilyesmiket.

De én olyan környéken nőttem fel, hogy a suliban szinte minden nap verekedés volt, ráadásul nekem akkor is nagy volt a szám, szóval a te korodban sokat verekedtem fiúkkal is.

De ez alapvetően nem normális dolog, szóval szerintem inkább próbáld kerülni a bajt. :) Esetleg iratkozz be valami önvédelmet vagy ilyesmit tanulni, hogy ha muszáj meg tudd védeni magad, másrészről ad egyfajta önbizalmat is, ami a kiállásodon is meg fog látszani. Lehet sokan már ettől visszariadnak.

2012. márc. 28. 13:49
 23/40 anonim ***** válasza:
Hm... nem vagyok egy verekedős, te biztos jobban tudtál ennyi idős korodban. :) Nem semmi, hogy fiúkkal is kiálltál. Meg gondolom a cigányoktól sem féltél. Én bevallom félek a cigány csajoktól, főleg mióta megvert az a csaj. Nagyon erős volt az biztos. Ja és az osztályban szkanderoztunk is így hülyeségből. Persze ott is a cigány csajok bizonyultak alegerősebbnek. :( Ti is szoktatok szkanderozni? :) Jó voltál benne?
2012. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem. Én kocka vagyok, úgyhogy nekem az volt szünetekben a szórakozás, ha színes szövegkiemelőkkel húzhattam ki a fizika könyvben a fontos részeket. :D
2012. márc. 29. 09:44
 25/40 anonim ***** válasza:
Jaaaa biztos. :D És azért bunyóztál, mert a többiek nem engedtek kockulni. ;) Világos. :D
2012. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

:DD Nem feltétlenül. Más dolgoknál ott voltam azért, meg nálunk általánosban az ment, hogy volt pl. egy cigány csaj és két részre osztotta az osztályt. Aki nem állt mögé azt megverte. Ez évekig tartott. Nekem akkor is nagy szám volt így minden alkalommal a képébe vágtam, neki is és a "másik oldalnak" is, hogy hagyjanak ki a marhaságukból.

Akkor elkezdtek nem kedvelni, és kb. onnantól kezdve a suli minden ba.romarca "bepróbálkozott" nálam...

Jaj, de jó is volt..... :S :DD

2012. márc. 29. 17:06
 27/40 A kérdező kommentje:

De amúgy annyira vicces volt. :D

Sosem felejtem el, hogy egyik reggel léptem be a hátsó ajtón, és van ott egy kicsi eldugott helység, ahová belépsz. Általában mindenki az első ajtót használta, ott csak szünetekben volt tömeg, mert ott mentünk ki az udvarra.

Szóval lépek be, ott állt az osztály egyik "úrinője" (ő olyan visszafogott és jól nevelt lány volt, emellett a legtöbb emberrel szóba sem állt, ha nem volt gazdag vagy jó tanuló), már az hatalmas kontrasztot adott, hogy ott állt amellett a cigány csaj mellett. Tehát épp beléptem, mire a c. csaj lekevert neki egy hatalmas pofont!

Nem tudom miért, de annyira nevetséges volt az egész jelenet, hogy kitört belőlem a röhögés!

Emlékszem, kezdtek volna elindulni felém, mire csak annyit mondtam unott hangon "Utat!" és félretoltam őket és indultam az osztályba. :'DDDD

2012. márc. 29. 17:14
 28/40 anonim ***** válasza:

Te nagyon komoly lehettél. :D amúgy tipikus, nálunk is van ilyen cigány csaj...eddig még mindenkit megvert, akit akart...engem is sajnos :S

És te nem verekedtél azzal a cigó csajjal? Kiváncsi lennék mi lett a vége ha igen. :)

2012. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Nem, vele nem volt különösebben semmi. Eleinte párszor próbálkozott, de csak annyit történt, hogy elkaptam a kezét vagy ilyesmi, aztán visszavonult.

Igazából ő pont itt lakott, ahol én, engem meg itt ismertek már hírből, szóval velem nem nagyon szórakoztak...

+ Később szerelmes lett belém a csaj bátyja, szóval akkor meg még kedves is volt velem (sokszor egy busszal mentünk). Meglehetősen vicces volt. :D


De ne hagyd magad megverni! Ha kell direkt legyél kedves a csajjal, hátha akkor később nem fog szekálni.

Nekem középsuliban volt olyan, aki eleinte mindig szivatott valamivel, de mivel tudtam, hogy erősebb nálam és kb. úgyis mindenhogy ő nyerne inkább kedves voltam hozzá. Eleinte nem volt hozzá túl sok kedvem, olyan szánalmasnak éreztem, hogy meghátrálok meg stb.

Viszont így felnőttként visszagondolva, le kell sz.rni az egészet, semmi gáz nem volt ebben, sőt így sokkal jobban jöttem ki a dologból. Az illető mindenkit egyre durvábban szivatott, engem viszont már nem, így amíg nekik minden nap szenvedés volt én nyugodtan lehettem. ;)


Sokszor általánosban is ez volt a cigány csajjal. Volt egy olyan időszak, amikor azért vert le mindenkit, mert "te is utálod a cigányokat, utálsz minket, mi?!". Szóval kibírtam, hogy köszönök neki a buszmegállóban és időnként a közelükbe ülök a buszon, vagy esetleg még kérdezek is tőle valamit (pl. hol vette a táskáját). Mondjuk nagy önuralom kellett hozzá, hogy ne szóljak be neki, mert hatalmas hülyeségeket voltak képeske összehordani mindig...


Vagy ami még eszembe jut, általánosban is volt egy bajos srác pár évig.

A tanárok nem tudtak, és nem is nagyon akartak vele mit csinálni, a gyerekek meg nem merték elmondani otthon. Elég durva volt, leginkább a lányokkal volt erőszakos, minden lányt szekált, elkérte tőlük az mp3at, csokit, tollat, bármit, és aki nemet mert mondani simán pofon vágta, rángatta, húzta a haját meg ilyenek.

Egyébként hatalmas gyerek volt :D Mármint magas is meg minden, sokat sportolt, verekedni is tudott, szóval a többi srác is tisztelte, nem nagyon sz.roztak vele.

Nekem kb. a második eset után lett elegem, így másnap szünetben félrehívtam és alkut kötöttem vele.

Mindent kölcsönadtam neki, ha normálisan kérte, és vissza is adta később, ugyanolyan állapotban. Illetve normálisan, kedvesen viselkedtünk egymással. Onnantól velem rendes volt.

Emlékszem mennyire élveztem ezt egy osztálykiránduláson, amikor hozzám mindig szépen szólt (kérlek, légy szíves, megtennéd hogy stb.), a többi csajt viszont végig össze vissza rángatta és verte. Azért találtam mókásnak ezt az egyébként elszomorító helyzetet, mert engem akkoriban nagyon kiközösítettek a lányok és szörnyen bántak velem. Egy barátnőm volt, de telebeszélték a fejét és átcsábították magukhoz, velem meg rémesen viselkedtek, kigúnyoltak stb.

Szóval nem tudtam őket sajnálni. Mondjuk annyira durva nem volt, leginkább csak féltek és sírásra állt a szájuk, meg sem mertek szólalni, + egy-két pofon. Ha komolyan ütötte volna őket akkor azért nem hagytam volna szó nélkül.


Na szóval ilyenkor még lehet beszélni a másikkal (felnőtteknél ez már általában nem működik, ha valaki meg akar verni, meg is ver). Sokan azért ilyenek, mert otthon ezt látták és nem tudják, hogyan kell kedvesnek lenni, vagy mert senki nem kedveli őket és akkor, hogy ne tűnjenek sebezhetőnek így viselkednek.

2012. márc. 31. 18:51
 30/40 anonim ***** válasza:

Hát ugye te azért nagyon vagány és okos voltál szerintem. Megtaláltad a középutat az erő és az ész között. :)

Szerintem a cigócsaj azért nem kötözködött veled, mert érezte, h van benned erő, mikor lefogtad a kezét.

Amúgy erős volt az a csaj szerinted? Mert csak meg tudta verni szinte az egész osztályt... aki engem megvert, hát annak nem bírtam volna lefogni a kezét, sokkal erősebb nálam. :S Te lehet megvernéd. :)

2012. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!