Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás! Ez miért van? "Gyenge"...

Gyúrás! Ez miért van? "Gyenge" vagyok mégis izmosnak nézek ki.

Figyelt kérdés

185cm/84kg

A mellemet mindenki irigyli hogy mekkora és milyen formás, illetve látszik hogy nem csak zsírból van...

De mégis 65kg-al szériázok fekvepadon, nem megy feljebb, nem bírok. Mégis azt veszem észre hogy egyre csak nő a mellem.(persze minden más mellett).


Most akkor mi a helyzet?

21ff


2012. febr. 14. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A fekvenyomáshoz kell erős tricepsz is többek között, lehet, hogy az gyengébb még.
2012. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:

genetika...

Nekem a mellem nehezen fejlődik, láttam olyant akinek első súlyzós edzésén olyan melle volt mint nekem anno két év edzés után.

Amugy az erő és az izomzat nem mindig egy és ugyanaz, az erősemberek gyakran jóval kisebbek izomzatban mint a testépítők. A proteinszintézisnek csak annyi kell, hogy kikészítsd az izmot....

2012. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:

Attól függ, hogy mik a céljaid. Ha testépítő vagy akkor miért érdekel a használd súlyok nagysága?

A szériasúlyon aggódnia csak az erőemelőknek szükséges. Ha fejlődik az izmod, akkor meg kit érdekel. Azért csinálod, hogy nőjj nem? :)

2012. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak kicsit ciki hogy nádszál vékony kisgyerekek 70-75kg-al szériáznak (8-12), én meg nem bírok 6ot se belenyomni a 70be :/
2012. febr. 14. 15:30
 5/8 clint ***** válasza:
ohh te még nem láttál profi testépítőket edzeni??? Én ismerek olyanokat aki 60-70-nel nyomják a fekvenyomást és igen elismert méretekkel rendelkeznek... (100 kg feletti kategória) egyszerüen így edzenek... szobrászok ők inkább nem erőemberek, és mégis szted érdekli őket hogy gáz??
2012. febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez csak a kamaszok fejében van párhuzamba állítva a fekvenyomás és az erő.Ezek helyett meg mások nézegetése helyett inkább a saját edzésedre kellene figyelni.

Én amúgy is ki.aszottul utálom a kamaszfiúkat a kondiban mert mindig csak a szájuk jár,meg mindig a gépeken ücsörögnek és menősködnek,ahelyett hogy edzenének és utána mennének szépen haza.Amikor ültem,ott bent is kondiztam,de ott egy szó nem hangzott el,csak a gyúrás ment.Itt kint meg ezek a gyerekek csak fossák a szót meg egymást sasolják.

2012. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"csak kicsit ciki hogy nádszál vékony kisgyerekek 70-75kg-al szériáznak (8-12), én meg nem bírok 6ot se belenyomni a 70be "


8-12 mi?annyi évesek szériáznak 70 kg-mal?

de a 65 az nem olyan rossz nem feltétlenül a kezed a gyenge,a fekve nyomáshoz nem csak mellizom,bicepsz és tricepsz kell,vállizom is kell és lehet hogy a vállad nem bírja!próbálj azon is erősíteni!

2012. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
8-12 ismétlés
2012. febr. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!