Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA-ba mért nincsenek aikido-s...

MMA-ba mért nincsenek aikido-sok, krav magások vagy kung-fu sok? Vagyis van mert rákerestem és akad 1-2 aki ezekkel az alapokkal MMA-zik de nincs túl sok belőlük.

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm aki aikidozik azt mondja, hogy azért mert nagyon gyorsan vége lenne mert az aikidos egy fogással padlóra küldené bármelyik bajnok MMA-st és ezért nem engedik hogy induljanak... De szerintem azért ez nem igaz...

2012. febr. 10. 20:54
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Az Aikido meg amugy sem versenysport és nem arra megy ki h van 50 aranyérmem és akkor legyőzhetetlen vagyok, mert ez nem igaz. Az aranyérem nem bizonyítvány. Lehet h csak az ellenfeled béna, de az h legyőzöd nem azt jelenti h te vagy a legjobb.
2012. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 aikiboxer ***** válasza:
19:42 nem, egyáltalán nem! Amióta éjjel-nappal bokszolok, azóta az aikidóm is feljavult. :) Az aikido edzésen persze mindig szólnak, hogy nem egészen orthodox amit csinálok (én is kobayashizom), de ennyi belefér. :)
2012. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!