Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyek ilyen? Van kép is...

Hogy legyek ilyen? Van kép is lent

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 29. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
sehogy. hacsak nem 4 éves vagy. pláne, ha nem is vagy hajlékony típusú. egyébként meg tényleg ne akarj, nagyon nem jó az izületeknek. Inkább reggelente finoman nyújtsál, vagy tornázz, persze bemelegítés után. De hidd el, hogy ez a túlzott lazaság nagyon nem jó.
2009. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ha már régóta jógázol lehetsz ilyen hajlékony.
2009. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként megvannak az adottságaid, iratkozz be az artista iskolába. Még ennél cifrább dolgokat is képes leszel egy idő után megcsinálni.
2009. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre nem 4 éves szeretnék lenni:D

na szóval a hátam nem hajlékony ennyire ,de a spárgáim megvannak ,ha tudjátok mi az a bilman..hát ahhoz kellene.

a híd is nehezen megy mert nem bírom max 10mp ig tartani


versenyig meg kell tudnom csinálni

2009. máj. 29. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem lehetetlen. Ha a spárgáid megvannak az már szuper, az azt jelenti hogy hajkékony vagy. ;) Szerintem csinálj olyan gyakorlatokat amik csak megközelítik ezt... hajkékonyság kell hozzájuk, nyújts nagyon nagyon sokat. Pilatesezz, jógázz!
2009. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
ezt a gyakorlatot táncon 1 hónap alatt megtanultam.egyszeru.
2009. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor segítenél?
2009. máj. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!