Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a futástól?

Miért nem fogyok a futástól?

Figyelt kérdés

Nem hogy nem fogyok,de inkább hízok.Pedig vettem már pulzusmérő órát,hogy megfelelő intervallumban legyen a pulzusom.5-6 km-t szoktam futni,kocogni.

Mit csinálok rosszul??? :(


2011. dec. 27. 08:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De legalább formálná :)
2011. dec. 27. 10:49
 12/16 dirtboy ***** válasza:

ma 10:46 szerinted az alakformálás miből áll?

izomnöveléssel és szálkásítással lehet formálni,persze nem egy időben.

2011. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én 15 év útán tavaly először kardióztam a tömegnövelés után eddig nem vitt rá a lélek h fussak!!!

a diétám abból ált h elgytam anapi egy tábla csokit és heti 2-3 alkalommal 3-4 km t futottam a szokásos súlyzós edzés mellett, az eredmény...mindenféle kiegészítő nélkül versenyforma az ismerőseim mondták h miért nem indulok már el vmi versenyen 110 kg ról 90 ment le a súlyom 2 hónap alatt, a vállam meg a bicepszem is olyan eres lett mint egy anatómiai vázlat!!

jah ..és ezután úgy felpörgött az anyagcserém h a 10 kilót alig tudtam visszapakolni de az már nagyon jó formában mutatott rajtam!!

2011. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ahogy dirtboy írta az elején, nem jó az étrend. Ezt össze kell állítani normálisan, számold ki a fehérje, ch és kalóriaszükségleted és iktass be minimum saját testsúlyos edzéseket is, ilyenkor nem elég a "próbálok egészségesen étkezni".


itt egy alap, ki kell számolni a mennyiségeket és majd lehet rajta variálgatni:


1. zabpehely

2. tojás

3. fehér husi + rizs

4. fehér husi + zöldség

5. megint

6. sovány túró + lenmagolaj


ezt pedig olvasd el: [link]

2011. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kawasaik válasza:
Nem mai a kérdésed de a válasz lehet h nem késő:) Az izom többet nyom mint a háj ennyi :)
2012. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,csak sajnos cm-ben sem vagyok kevesebb:(
2012. júl. 16. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!