Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a futástól?

Miért nem fogyok a futástól?

Figyelt kérdés

Nem hogy nem fogyok,de inkább hízok.Pedig vettem már pulzusmérő órát,hogy megfelelő intervallumban legyen a pulzusom.5-6 km-t szoktam futni,kocogni.

Mit csinálok rosszul??? :(


2011. dec. 27. 08:36
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:

étrended is van hozzá vagy csak futsz?

ha sok a kalória beviteled akkor hiába futsz nem fogsz fogyni.

2011. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát próbálok egészségesen étkezni.

Kenyeret max. reggelihez,édesség,cukor nem (jó,most karácsonykor ettem sütit,de a fogyás előtte sem ment)

Neked esetleg van valami speciális étrended?

Megköszönném:)

Szia

2011. dec. 27. 08:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol? Mióta futsz?
2011. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Üdv!

Nekem is volt hasonló problémám, 120 kiló voltam, most 90 vagyok!

Én úgy csináltam, hogy naponta 4-szer eszek, mindig nagyjából ugyanabban az időpontban (08, 12, 16, 20), és mindig csak egy keveset (azért nem koplalok)!

Mellette pedig úgy futottam, hogy 100 méter futás, 50 méter gyaloglás, aztán megint 100 méter futás!

Nekem elég jól bevált nagyjából 4 hónap alatt adtam le azt a 30 kilót, azóta 1 év telt el, futni nem szoktam már, csak az étrendet tartom!

2011. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát,sajnos az ivás nem igazán megy,úgy kell erőltetnem...Ha 1 litert megiszom,már soknak számit nekem.
2011. dec. 27. 09:26
 6/16 dirtboy ***** válasza:

nincs neked való étrendem mert én tömegnövelek de sebaj neten van sok étrend a lényeg hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elégetsz és akkor lesz fogyás.

ajánlott ilyenkor magas 3g/tskg protein bevitel az izom védelmére plusz saját testsúlyos gyakorlatok is az aerob mellé.

2011. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Neked gratulálok,nagyon ügyes vagy!!!

Én is sok mindent próbáltam,eddig nem sok sikerrel.

2011. dec. 27. 09:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Minimum 2 litert igyál meg, az nagyon fontos a diétához. Ha nem megy, akkor erőltesd még jobban. :) Ha a víz annyira nem, akkor teát cukor nélkül, de az 1 liter (max) az nagyon kevés, lehet azért nem indul meg a fogyás.
2011. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Megpróbálom.

Köszi!

Szép napot!

2011. dec. 27. 10:09
 10/16 anonim válasza:
A futás igazából inkább az alakodat formálja.
2011. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!