Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetem az erőmet?...

Hogyan növelhetem az erőmet? Pl:Fekvenyomásnál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:05
 1/5 dirtboy ***** válasza:
pl.ne csak fekvenyomj hanem mást is csináj,nem csak a mell dolgozik fekvenyomáskor és a fekvenyomás technikája is fontos
2011. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen kivűl mindent megedzek lábtól-vállig kezdve mindent de mégis a fekpad alatt vagyok a leggyengébb!
2011. dec. 22. 18:18
 3/5 dirtboy ***** válasza:

én is bár engem még most nem érdekel hogy menyit nyomok fekvenyomó verseny majd ősszel lesz addig javítok rajta.

sőt még most vagy másfél hónapig edzeni sem tudok,de karácsonykor meg a két ünnep közt szerencsére tudok majd.


kondiban kérj meg egy hozzá értőt hogy nézze meg hogy hogy nyomsz,lehet baj van a technikáddal.

edzésterven módosítani kéne esetleg,ismétlés számok nem jók.

edzés módszer nem jó stb.

2011. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
halotestin nel pont erre találták ki!!!!!!!!XDXD
2011. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erőre legjobb, ha piramisban felmész arra a súlyra amibe tudsz 3-4-et nyomni. Ezen a súlyon maradsz 3 sorozatig, majd egy levezető nagyobb ismétlésszámú sorozat 15-20 kg-al kevesebb súlyba. Utána mehet a többi kiegészítő gyakszi; tárogatás, áthúzás, stb. Ha jó a kajád, akkor ez szokott segíteni, de ezt is ciklizálni kell, nem minden héten ugyanezt a módszert kell alkalmazni. Mondjuk két ilyen nehézsúlyos edzés után kell egy könnyebb edzés is.
2011. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!