Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 kg fehérjétől és 3 kg...

4 kg fehérjétől és 3 kg tömegnövelőtől kb mennyi fejlődést érhetek el egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Az étkezésem teljesen rendben van minden grammra pontosan beosztva.Ez csak egy kis plusz rásegítés a jobb izomtömeg növekedés érdekében.
2011. dec. 18. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez szép adag, amid van ha egy hónap alatt betermeled...egészségedre!!!

Sokmindentől függ h mennyit fejlődsz:

edzettségi állapot,edzésterv, pihenési idő, normál kaja minősége, épen hol tartasz a fejlődésben(holtponton vagy és ezért vettél iylen tápszereket, vagy ép nagyon fejlődsz és csak rásegítésnek ahogy írtad is)

Ahhoz h hozzávetőlegesen meglegyen becsülve hány kiló jöhet fel vele a paramétereidet is ismerni kéne, de akkor is csak megbecsülni lehetne!!!!

2011. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

ha a kajád tényleg rendben vitamin is van meg minden,és az edzésed is tuti akkor sem lehet meghatározni mert a genetikai adottság még mindig meghatározó tényező.


ezt kérdezd meg az ezotériában majd ott megjósolják :)

2011. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gyors fejszámolás... ha a fehérje mondjuk 75%-os, a tömegnövelő meg 40%-os.

Tehát napi 100g tömegnövelőből beviszel 40g fehérjét, illetve 135g fehérjeturmixból beviszel még kb. 100g-ot. Az ugye 140g. Tudjuk ugye, hogy napi 2, max 3g fehérje kell testsúlykilogrammonként ha valaki súlyzósedzést végez. Edzők és profi testépítők is egyetértenek abban, hogy a tápkiegből bevitt fehérjemennyiség 30%-át adja nagyjából a napi szükségletnek.

Ergo ha te napi 140-et viszel be tápkiegből, akkor ezek szerint 470g a napi adagod. Vagyis a testsúlyod ez alapján valahol 155 és 235 kiló között lehet.

Ha nem így van, akkor viszont feleslegesen csinálod, csak kisz@rod a felesleget... már bocsánat.

Ha ezt így nem tudtad, akkor nem tudom a kajálásod mennyire lehet rendben, mert ez alapvető dolog, hogy nem eszünk meg napi 140g fehérjét csak tápkiegből.


Egyébként átlagos férfi, átlag genetikával évi max. 3-4kg színtiszta izmot tud felszedni. Ergo egy hónap alatt kb. 30-40dkg-t.

2011. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
uccsó jól írtad!!!!
2011. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha egy férfi átlagosan 3-4 kilo izmot tud felszedni évente akkor hogy lehet hogy haverommal két hónap alatt felszedtünk 7 kilo izmot?
2011. dec. 18. 12:38
 6/12 anonim ***** válasza:
nyilván fiatal vagy és vékony, én 190 centi voltam és 65 kiló mikor elkezdtem. 10 hónap után most 92 vagyok. az első 3-4 hónapba havi 5 kilót híztam úgy, hogy szinte átlagos volt a kajálásom és semmit nem szedtem hozzá (csak később tömegnövelőt)
2011. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:

ácsi ácsi

hogy mérted azt a 7 kiló izmot?

levágtad magadról és ráraktad a mérlegre?

7kiló gyarapodott a súlyod nem pedig hét kiló izom épült.

nem mindegy.

2011. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Átlagos testalkatú voltam előtte utána viszont elég izmos lettem.Nem hinném hogy csak a súlyom gyarapodott.
2011. dec. 18. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező úgy indul a dolog, hogy a szénhidrátdús táplálkozás rengeteg vizet köt meg, és óhatatlanul zsírban is raktározódik valamennyi. 1g szénhidrát 4g vizet tud megkötni egyébként! A haverod 7kg izma főleg víz, némi zsír, és egy kevés izom. Ezek a tények, egyszerű biológia.
2011. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jah és 7 kiló nagy része víz tényleg meg zsír !! Olyan ez mint amikor a sok kezdő megveszi azt az utánnyomott szar kék tablettát, amire azt hiszik csodaszer és híznak tőle 6-8 kilót és osszák az észt h izom...na felejtős a téma!!

a szétkoxolt iffb pro versenyzők tudnak a sok szertől hízni évente max 3-5 kilót színizomban ami tényleg izom akkor miről is beszélünk???

Hízás nem egyenlő izomnövekedés!!!!!!!

2011. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!