Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 2 hónap alatt 10...

Hogyan lehet 2 hónap alatt 10 kg-ot hízni?

Figyelt kérdés
már híztam 5öt 1 hónap alatt, de még akarok 10et, mert soványnak érzem magam-.-
2011. nov. 21. 19:22
1 2
 1/14 anonim válasza:

szép munka!

nagyjából sehogy, vagy ha jól elb*od magad szteroidokkal :D

amúgy a testépítés az idővel jár és szerintem csinálj egy kicsi fegyencedzést is az erőd növelésére :)

2011. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dirtboy ***** válasza:
27%

hát akkor fojtasd amit eddig csináltál mert úgy tűnik beválik.

jó hájasodást

2011. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hájasodást? hehe... nagyon humoros srác vagy:) ha gondolkozni is tudnál azzal a csepp kis agyaddal akkor rájönnél hogy ez nem hízás, hanem feltöltődés valójában... ha hízókúrára fogja magát az ember akkor az első 5kg-ot nem nehéz felszedni... utána viszont már minden grammot egyre nehezebb. értelmes választ vártam, nem ilyen szteroidos hülyeséget meg nem oltogatást-.-
2011. nov. 21. 19:28
 4/14 dirtboy ***** válasza:

igen, így már mindjárt más


nem tudsz 5kiló izmot építeni 1 hónap alatt, még kezdők sem pedig ők gyorsan fejlődnek,haladóknál olyan 1-1,5kiló/hónap a maximum izomgyarapodás.

a kajádat tedd rendbe,legyen jó edzésterved és majd jön az eredmény légy türelmes.

2011. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de táplálékkiegészítőkkel sem lehet nagyobb eredményt elérni? JUMBO-t ajánlanak sokan, meg olvasgattam, és sztem az anabolic kick start is jó lenne nekem. csak azért kérdezem hogy érdemes e beruházni szerinted ezekre?
2011. nov. 21. 19:40
 6/14 dirtboy ***** válasza:

azokkal sem,a tápkieg csak táplálék por formában /mondjuk a jumbo az pont nem teljesen por de attól még táplálék/.

annyit elérhetsz velük az elhízás a sok jumbotól,a protein meg hiába viszel be rengeteget csak a vesédet terhelnéd le de attól még nem épülne be több a szervezetbe.

a fejlődés nem éppen egyenesen arányos a kajálás menyiségével,úgy értem hiába eszel kétszer annyit nem tud az ember 2x annyi izmot építeni ugyanazon idő alatt viszont elhízhatsz a sok kalóriától.

2011. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:

annyit tehetsz hogy maximálisan minőségi kajákat eszel és meg felelő mennyiségűt.

4-6 g/tskg ch

felmehetsz 2,3-2,5g proteinre

rostok

sok vitamin kell

meg egy kis telítetlen zsírsav

ha ezek megvannak jó edzésterv kell,sok alvás és várni a fejlődést

ennyit tehetsz az ügy érdekében

2011. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem. hát én mindent megteszek, meg tényleg edzek is rendesen, de valami tömegnövelő jó lenne mert annyi fehérjét meg szénhidrátot sztem nem juttatok be minden nap amennyit kéne... :/ mindegy. köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 21. 19:51
 9/14 dirtboy ***** válasza:

mehet tömegnövelő nem írtam azt hogy nem, csak azt írtam hogy nem kell túlzásba vinni.

edzés után nagyon is hasznosak mert edzés után kell a gyors felszívódású protein és a gyors ch is ami a tömegnövelőkben van.

de meg oldhatod úgy is hogy protein plusz dextróz vagy ha van pénzed rá akkor a, legjobb a vitargo és ezt iszod edzés után.

dextrózból max.1g/tskg mehet de csak edzés után ajánlott fogyasztani.

2011. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi az a tskg? lehet gyökér vagyok de tényleg nem tudom. a testsúlyomhoz viszonyított mennyiség megadásánál használjuk ? :D
2011. nov. 21. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!