Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet erősödni otthon,...

Hogyan lehet erősödni otthon, olcsón, egészségesen?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy túl sok felesleg van rajtam, a BMI-m 21,89. A gond csupán az, hogy némileg plöttyedtnek érzem magam. Kb. másfél hete elkezdtem aeorob jellegű tornát végezni itthon, bár tudom, hogy nem feltétlenül ez a legjobb erősítésre alkalmas mozgás, de egyelőre nem találtam jobbat és úgy gondoltam, bemelegítésnek ez is megteszi. Tehát erősödni szeretnék, de lehetőleg nem szeretnék átállni valami fehérjepumpa étrendre, pláne nem a különböző étrendkiegészítőkre.

Az jó módszer lenne, ha ugyanúgy aerob jellegű tornákat végeznék kiegészítve boka- és csuklósúlyokkal, esetleg kézi súlyzóval? Vagy ha alapvetően másféle torna kell, ahhoz létezik ilyen nem kifejezetten body builder útmutató? A neten nem találtam egyelőre. Aminek még örülnék, ha gumi expanderrel végezhető gyakorlatokat tudna valaki mutatni. Köszi a segítséget.


2009. máj. 16. 13:18
 1/7 anonim válasza:
12%
Elmész valami könnyű vagy közepes fizikai munkába.
2009. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Összegzem: Nem akarsz változtatni az étrendeden, nem akarsz kiegészytőket és p*nalegyezéssel akarsz megerősödni.

Nem fog tetszeni a válasz: Ez így ebben a formában lehetetlen.

2009. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, pont az lenne a lényeg, hogy találjak valami otthon végezhető tornát, ami helyettesítené a konditerembe járást, még ha nem is olyan gyorsan érek el vele eredményt.
2009. máj. 16. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani h valamit valamiért . Attól h otthon hülyéskedsz kicsit nem fogsz erősödni semmit . Ennyi
2009. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó, ezek szerint rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Majd felteszem újra, másként.
2009. máj. 16. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy melyik testrészedet akarod erősíteni. Ha hasadat akkor felülések, ha karodat, válladat akkor fekvőtámasz. Vegyél súlyzót azzal bicepsz tricepsz. Vagy vegyél gumikötelet, egy kis kreatívitással azzal is tudsz olyan gyakorlatokat összehozni amitől erősödhetsz és megis látszik.
2009. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az otthoni edzés lepkefing... Szögezzük le hogy nem fogsz tudni szobakörülmények közt megizmosodni.
2009. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!