Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Okés ez a kaja így?

Okés ez a kaja így?

Figyelt kérdés

183cm 72kg vagyok amúgy , vitaminnak mega daily one-t szedek napi 3x(reggel délbe este) + Vitamin C-1000 with rosehips napi 1-et (félbe töröm , reggel és este szedek 1-1-et) +Calcium-Magnesium napi 1 reggel

csirkemell rizs párosítás helyett megy hal + durum tészta , cottage cheese teljes kiőrlésű kenyér , halak , néha krumpli


Reggeli:100g zabpehely tejjel ( tudom vízzel jobb lenne , de na:))

Tízórai:50g csirkemell + 50g rizs zöldséggel

Ebéd : 100g csirkemell + 100g rizs zöldséggel

Edzés utáni turmix ( 50g 100% whey anabolic , 50g dextróz)

uzsi: 100g csirkemell + 100g rizs , és szokásos zöldség

vacsora: 50g csirkemell + 50g rizs zöldség

lefekvés előtt pedig 50g promix + 20-30g lenmagolaj


persze tudom a fehérje kicsit sok azon még csiszolni kell , de lehet hogy csak 1 adag promixet iszom lefekvés előtt(habár 40g fehérjét ajánlanak) , nem tudom ahhoz mit szóltok , amúgy ezek mellé szedek BCAA-t ( edzés előtt és után 5-5 g) és creatint kúra szerűen , véleményeket kérnék


2011. dec. 8. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hozzá tenni hogy ez tömegnövelő edzés mellet enném, szedném,
2011. dec. 8. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább tanuljál, te gyermek!
2011. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ , te felnőtt!
2011. dec. 8. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden jó csak a reggeli nem! 100gram zabpehely plusz tej? Tejben nem sok fehérje van inkább akkor is fehérje turmix +100 gramm zabpehely. De am többi okés! Sok sikert!
2011. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem a fehérje miatt eszem tejjel , de rendben lehet beiktatok oda is egy turmixot
2011. dec. 8. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
teljesen jó, sok sikert! most irigyellek a csirkemell miatt.. :)
2011. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, még annyi hogy tömegnövelő edzés nem igazán létezik, a fogyás és az izmosodás is a kalóriadeficiten vagy a kalóriatöbbleten múlik. az edzés (nem profi szinten) ugyanolyan, esetleg szálkásításnál valaki a kevesebb ch miatt kevesebbet bírhat, de ennyi.
2011. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!