Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első konditermi edzésen mi...

Első konditermi edzésen mi legyen?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek először konditerembe. Nem tudom, hogy milyen gépek lesznek, de gondolom alapdarabok azért igen. :) Igazából nem az a célom, hogy ilyen nagy kétajtós szekrény méretű kokszos állat legyek, hanem először szálkásítani szeretnék, aztán pedig az erőnlétemet szeretném fejleszteni, és azért izmosodni is. Mennyi időt szoktak a konditeremben tölteni általában? És valami edzéstervet mondanátok, hogy miből mennyit?! Azért van némi alapom: 3,5év kosárlabda, 1év úszás, szóval azért már kicsit többet is bírok szerintem. :) (A célom az az, hogy külföldön vonulós tűzoltó legyek, és a fizikai képességeimet ehhez szeretném jól megedzeni!!) Köszönöm a segítségeket és a tanácsokat!!:) 15/L (170cm 65kg)
2011. dec. 2. 19:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nem lesz gáz, hogy így teljesen tapasztalatlanul csak úgy odaállítok? Félek, hogy majd megbámulnak a pasik, hogy "mit keres ez a kiscsaj itt?" Meg azt se tudom, hogy mit hogy kell használni :) Lehet kérni valami körbevezetést vagy ilyesmi? :)
2011. dec. 2. 19:23
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

"nagy kétajtós szekrény méretű kokszos állat legyek"

Az a gáz, hogy 15 évesen ennyire hülye vagy és nem az, hogy tapasztalatlanul mész le.

2011. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Körbevezetést nem, viszont menj el egy személyi edzőhöz, aztán mondd meg hogy mit szeretnél. Eddz vele, kérd meg hogy mutassa meg ezt meg ezt, az első pár hét után szerintem már menni fog magadtól is.


Egy edzés 1 - másfél óra. A legfontosabb a szálkásító (később, ha majd izmosodni szeretnél, akkor tömegnövelő) étrend, de legalább alapismereteket olvass először: [link]

2011. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

na akkor menjünk sorjában. kétajtós kokszos állat nem lehetsz, mert lány vagy. a hormonjaid nem engedik. bioszból nem tudom, hogy jártok-e már a hormonális szabályozás témakörnél. ha igen, akkor ismételd át, ha nem akkor most én elmondom a lényeget. a kis tested hormonjai egyszerűen nnem fogják engedni, hogy túl nagy darab legyél. mivel lány vagy,női hormonokkal, nem fiú. nem tudom miért hiszik azt sokan, hogy amint súlyzót fognak a kezükbe, egyből nagy állatok lesznek :D ha tudja valaki, elárulhatná nekem bónusz karácsonyi ajándékként.:D

a másik meg az, hogy nemtől függetlenül az emberi test marhára nem akar izmos lenni. sokat kell szenvedni a kis eredményért is. összefoglalva: ne félj, nem leszel nagydara kokszos állat.még ha akarnád se menne könnyen, így hogy nem akarod, meg pláne nem :D


tovább. egy konditermi edzés általában másfél óra. ez az átlag kb. nem tudom, hogy szeretsz-e olvasni. remélem h igen. mert most kellesz egy keveset. [link]

ezt el kel olvasnod ahoz, hogy tisztában legyél az alapokkal. nem kell egyszerre beseggelni az egészet, hanem szépen lassan emésztgesd, amíg végül fel nem fogsz belőle mindent. ebben találsz edzéstervet is, de ha a pultos srácok rendesek, és megmondod, h először vagy teremben, akk sztem csinálnak is neked külön.


sok sikert meg kitartást. üdv.


én

2011. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem gáz, mindenki kezdte valahol. Gondolom meg fognak nézni az első pár alkalommal, de ne érdekeljen, csak csináld a dolgod. Ha normálisan edzel, akkor szerintem még örülnek is.
2011. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
amúgy G'sback, komolyan mondom sajnálom hogy engem nem oltottatok le így az elején, most megspórolhatnék egy sor szörnyülködést a hülye kérdéseim miatt :D
2011. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én frankón örülnék :D az én termembe nem sűrűn járnak csajok sajnos. :\ vagyis de :D járnak kislányok...csak az a gond, hogy ők fiúnak indultak:DD
2011. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek! :) És a kokszos állat megfogalmazásért akkor bocsi, nem úgy gondoltam, hogy pasi méretű leszek, tisztába vagyok a hormonális dolgokkal, csak ugyebár nem értek még a konditermes edzésekhez és nem tudom, milyen lehetek ezektől az edzésektől. :$ :)
2011. dec. 2. 19:56
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
hogy milyen lehetsz? kiba jó:D mesélek valamit. egy tanáromnak (nő) van egy edzőterme, és nem csak vezeti, hanem hhasználja is. 32 éves, de kinéz vagy 25nek, és az egész suli tolná.. :)
2011. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ó, hát akkor megéri a dolog :D Hát én a tűzoltós célomért csinálnám, bármit megtennék ezért és ez fog lebegni a szemem előtt! :D
2011. dec. 2. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!