Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kerekíteni a...

Hogyan tudnám kerekíteni a bicepszemet?

Figyelt kérdés
A haverjaim nem tudnak sosem pontos választ adni rá. 41 es karom van de nem kerek, ki szeretném kerekíteni. 22/F vagyok és 70 kiló 170 cm magas... csúcsom fekve 115kg.. segítsetek hogyan tudnék kerekíteni? egy kezessel ha kerekítgetek annak lesz hatása? miből mennyit?... mert már minden jó, csak ezt nem bírom megoldani még...
2011. okt. 10. 17:32
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Kössz a választ,de figyelj csak,a kalapács gyakorlat az tudtommal bicepsz szélesítő gyakorlat,és nem csúcsosító.

Már azóta rájöttem mióta a kérdésemet ki írtam,hogy tényleg genetikailag adott a bicepszed formája, és akkor lehet majd szép bicepsze valakinek ha nő majd és akkor formásodni is fog valamennyit.Most meg tapasztaltam. :) A Scott-pad,és az állva kétkezes rúd ami szét szedi a bicepszedet leginkább,és attól fog szépen nőni,még a koncentrált bicepsz gyakorlatról nem is beszélve :)

2011. nov. 18. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!