Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kerekíteni a...

Hogyan tudnám kerekíteni a bicepszemet?

Figyelt kérdés
A haverjaim nem tudnak sosem pontos választ adni rá. 41 es karom van de nem kerek, ki szeretném kerekíteni. 22/F vagyok és 70 kiló 170 cm magas... csúcsom fekve 115kg.. segítsetek hogyan tudnék kerekíteni? egy kezessel ha kerekítgetek annak lesz hatása? miből mennyit?... mert már minden jó, csak ezt nem bírom megoldani még...
2011. okt. 10. 17:32
1 2 3 4
 1/31 escrogar ***** válasza:
ne súlyt írj, hanem testzsírt. ha a testzsír miatt nem látszódik rendesen, nincs mese, fogyni kell. ha meg egyszerűen nem olyan az izom illeszkedési rendszere, akkor nem tudod csúcsosítani, csak műtéttel. van akinek ilyen, van akinek olyan. az izmokat nem lehet formálni különböző gyakorlatokkal.
2011. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Az izom formája genetikailag adott, persze a rajta levő zsír miatt látszódhat másmilyennek, de az izom formáját nem tudod megváltoztatni.

Amúgy boscánat, hogy kételkedem, de 70 kilósan 41-es karod van? wtf!?

2011. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 dirtboy ***** válasza:

ma 18:02

ez azért van mert a combja csak 52-es

persze ez csak tipp,bocsi ha tévedek kérdező

2011. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
pedig sanszos, hogy dirtboynak van igaza. manapság a "cigánygyúrás" a menő. csak felsőtest a kis 15 évesek körében, strandon meg beesik a medence széléről az első szellőtől.
2011. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
vagy a zsír túl sok, vagy a tömege nem elég nagy.
2011. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Na ácsi ácsi barátaim, már teljesen el úsztatok a témától,beszélgessünk normálisan.Szálkás vagyok természetesen nem is kicsit.Nincs felesleg a karomon.A karom 41 es úgy ahogy le írtam, a combomat nem mértem még.Szóval akkor hiába vannak kerekítő gyakorlatok akkor sincs semmi értelme?Az izom úgy marad és jóccakát?... na erről még nem hallottam.
2011. okt. 10. 23:23
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
nem hiába vannak kerekítő gyakorlatok, hanem nincsenek kerekítő gyakorlatok. Ahogy szálkásító edzés, zsírégető hasgyakorlat, meg a többi ökörség. Azért mert páran állítják, hogy van, még nem jelenti azt, hogy tényleg.
2011. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ide írhatna ám valami body builder edző,mert engem ez a genetikai eszme eléggé kibillentett az egyensúlyomból.Életemben nem hallottam még ilyeneket,hogy nem lehet kerekíteni és formálni az izomzatot még tömeg növeléssel sem, hogy a p˙icsába nem tudtam én erről. Shop.builder.hu szerkesztősége azonnal válaszoljatok! :D Ott azért nem kérdezem meg mert nem akarok külön regelni.
2011. okt. 13. 23:09
 9/31 dirtboy ***** válasza:

itt nincs arról az oldalról egy ember sem,mégis miért lenne is onnan akárki is? azért hogy ingyen válaszolgassanak a kérdésekre?


és tényleg nincs kerekítő és csúcsosító gyakorlat-rá.

majd ha már nagyobb lesz a bicepszed,meg az egész karod majd változik egy kicsit az arány de külön gyakorlat nincs,nem lehet külön edzeni a két fejet.a bicepsz egésze dolgozik edzés közben.

de meg is kérdezheted bunnyt hátha őneki már hiszel.

2011. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 ironman68 válasza:
0%
Nemtudom aki nemért hozzá az minek okoskodik!Kalapács gyakorlatot végezz egykezes sulyzóval az szélesíti a bicepszet, meg csinálj koncentrál bicepszet és az pedig csúsosítja.Meg nyomjál vmi tápkieget(ha eddig még nemnyomtál).
2011. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!