Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kerekíteni a...

Hogyan tudnám kerekíteni a bicepszemet?

Figyelt kérdés
A haverjaim nem tudnak sosem pontos választ adni rá. 41 es karom van de nem kerek, ki szeretném kerekíteni. 22/F vagyok és 70 kiló 170 cm magas... csúcsom fekve 115kg.. segítsetek hogyan tudnék kerekíteni? egy kezessel ha kerekítgetek annak lesz hatása? miből mennyit?... mert már minden jó, csak ezt nem bírom megoldani még...
2011. okt. 10. 17:32
1 2 3 4
 21/31 dirtboy ***** válasza:

amigo ha jól emlékszem az konditermi edző de sok elég nagy testépítő is megfordult már itt.

ők már kezdenek eltűnni sőt legtöbbjük már nincs itt mert gondolom ráuntak a sok hülye kérdésre.de mondom majd tapasztalod ezt te is és másként állsz majd kérdésekhez.

sok sikert kívánok továbbiakban,és kitartást.

2011. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő válasz adókkal semmi bajom, szerintem mind kettő nagy okosságokat mondd, érdekes,közbe figyelek :D ..de aki azon van kiakadva hogy hogy a pibe lehetek 170 cm és 41 karral? az min van kiakadva? úr isten :O nem láttatok még 170 magas fiút 41 es karral :D ? komolyan mondom, nem viccelek, tényleg annyi.Én meg azon csodálkozok hogy nem hiszed" el... A lábamhoz most mi köze is van a karomhoz és a magasságomhoz?? nem értem :S:S
2011. okt. 14. 16:25
 23/31 dirtboy ***** válasza:

én írtam a lábad,azért írtam mert a 41es karhoz meg a magasságodhoz képest a megfelelő vastagságú lábbal együtt már olyan 74-75 kilónak kéne lenned.

ezért következtetek arra hogy a lábad vékonyabb és nincs arányban a felsőtesteddel.

az én kérdésem pedig az lenne hogy a bicepszről kérdezel akkor a fekvenyomást minek írod le?

ez kb. olyan mintha én azt kérdezném hogy hogy tudok javítani a vállamon mert nem elég kerek pedig 100kilóval guggolok.

nem bántásnak szánom csak máskor figyelj oda hogy mégis mit írsz.

2011. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Azért írtam a fekve nyomást,hogy tudjátok, nem vagyok olyan egyén aki "hú de kemény vagyok" "hú de keményen fogom holnap tolni" "hú 40 es karom lesz" mint egyes nagy pofájúak és csak szájuk van de körülbelül annyit értenek a gyúráshoz mint anyám.

Viszont az utóbbiban teljesen igazad van nincs még annyira kidolgozott combom,mivel nem rég kezdtem el, nem nagyon foglalkoztam vele mert hobbiból jártam ki edzeni, legalább is eddig úgy kezdődött,de ez bonyolult.l és hosszú történet.

Szóval keményen eltaláltad, hogyha nagyon ki lenne dolgozva a lábam akkor 74-75 kiló körül lennék. :)

Viszont utólag azt is meg tudtam hogy, a bicepszet igen is lehet formálni, kemény edzéssel és akarattal.Erről ennyit :) am köszönöm a válasokat.

2011. okt. 14. 17:19
 25/31 A kérdező kommentje:
Mármint válaszokat :)
2011. okt. 14. 17:19
 26/31 ironman68 válasza:

Hát igen!énsem vagyok még arányban a lábaimmal sajnos.Amikor elkzdtem edzeni akkor még csak a felsőtestre összpontosítottam.Aztán mikor elkezdtem edzeni lábra is majdnem elsírtam magam h iylen gyenge...

Hála istennek már a sok edzés megtette hatását és kezdek arányos lenni.

De azt tegyük hozzá testépítő társaim h a felsőtestedet kígyúrod az igazi keménymunka a lábad!!!

persze itt is van kivétel mert van akinek genetikailag a lábai a fejletebbek nempedig a felsőteste.

2011. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 ironman68 válasza:
Ja és nem okoskodni szeretnék de ezt énis úgy olvastam:mindenki csak olyan erős amilyen erős a leggyengébb pontja.
2011. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
DE van! Saját tapasztalatból tudom 100%ig biztosan állítani, hogy függ a gyakorlat típusától az, hogy milyen formájú lesz az izom!:) Vázolom az én esetemet: Elég vidéki megközelítés de tényleg így történt velem. Mielőtt lekezdtem masszívan edzeni, előtte 4 évig végeztem kemény fizikai munkát. Ezalatt kell betonkeverést, földlapátolsát érteni napi 8-10 órában. Én jobb kezes vagyok de mégis a bal kezemmel emelem a lapátot. Vagyis azzal húzom fel bicepszbe. A bal karom nagyon picivel lett erősebb mint a jobb, de a bicepszem az konkrétan lapos lett. Ellentétben a jobb karommal ahol viszont csúcsos. Utólag megvitattam ezt a személyi edzőmmel is mikor elkezdtem gyúrni és rávilágított arra tényre, hogyha a bicepszes gyakorlatnál vízszintesen tartjuk a csuklónkat (mint ahogy én pl. a lapátot vagy más a kétkezes rudat, francia rudat fogja) akkor attól laposodik az izom. Viszont ha függőlegesen tartod a csuklód (pl kalapács egykezes súlyzónál) akkor azzal meg a bicepszet tudod csúcsosítani. Mára már behoztam erőben a jobb és bal karomat és már csak minimális az eltérés bicepsz ívben is mind a kettőnél!:) Szóval kalapács, kalapács és kalapács:))
2011. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Elég csak abból kiindulni, hogy megnézed a bicepszed mozgását ahogy elforgatod a csuklódat. Látod, hogy a felkarodon csúszkál le és fel ahogy mozgatod.:))
2011. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 escrogar ***** válasza:
személyi edzőt tarkón lőni, téged Anatómia 1. órára beíratni.
2011. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!