Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kerekíteni a...

Hogyan tudnám kerekíteni a bicepszemet?

Figyelt kérdés
A haverjaim nem tudnak sosem pontos választ adni rá. 41 es karom van de nem kerek, ki szeretném kerekíteni. 22/F vagyok és 70 kiló 170 cm magas... csúcsom fekve 115kg.. segítsetek hogyan tudnék kerekíteni? egy kezessel ha kerekítgetek annak lesz hatása? miből mennyit?... mert már minden jó, csak ezt nem bírom megoldani még...
2011. okt. 10. 17:32
1 2 3 4
 11/31 dirtboy ***** válasza:

ja persze majd a kalapács meg a koncentrált majd az csúcsosítani fogja, hát hogyne.

évek óta csinálom a kalapácsot és arányában ugyan olyan a bicepszem csak nagyobb,nem szélesedett semmit.

gondolom most jön majd az az írásod hogy én vagyok a pancser meg a sok más ember aki tuti hogy rosszul csinálták.

tipikus kezdő gondolat ez a csúcsosítás de kérdezz meg egy valamire való profi testépítőt hogy van e csúcsosító gyakorlat.

2011. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 ironman68 válasza:
Képzeld haver nem minden ember reagál egyformán a gyakorlatokra nekem az edzőm még 3 évvel ezelőtt ezt írta elő hogy az bicepsz arányosan fejlődjön.Nekem is és a környezetembe is az embereknek bevált.Egyébként tesó body.hu informálódj erről egy kicsit,melyik gyakorlat mi a fő funkciója.
2011. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 ironman68 válasza:
Ja és a koncentrált bicepsz nagyon fejleszti még a bicepsz alsó részétn is.Nekem ez az egyik kedvenc gyakorlatom.
2011. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 dirtboy ***** válasza:

jó lenne ha nem néznéd madárnak a másikat,nem te vagy itt az ész a többi válaszol pedig tök hülye.

nem mindenki reagál úgy a gyakorlatra,ja persze mivel nem mindenkinek ugyan ott tapad a bicepsze így persze hogy nem mindenkinek egyforma.

mellesleg megnézheted a profikat is ők már csak tudják és mégsem mindnek csúcsos a bicepsze.

a sztori arról szól hogy nincs külön csúcsosító gyakorlat.

olyan gyakorlat van ami a jobban bevon bizonyos izomrostokat ami mint már írtam bizonyos szintig változtatni tud a bicepszen de ez csak úgy érheti el ha nagyobb lesz az egész bicepsz tömege másként nem lesz változás.

csak csúcsosításra nincs gyakorlat.

a koncentrálttól is dolgozik a bicepsz összes rostja csak bizonyos rostok kicsit jobban,és ettől a kicsit jobbantól tud javítani hosszú távon és nagy bicepsz méret növekedésél.

a kérdezővel az baj hogy még kicsi a karja,ha már lesz vagy 47cm akkor ez a gond megfog oldódni mert az egész karjának az aránya megfog változni és jó kis tömörnek hat majd nem pedig hosszúkásnak a felkarja.

az a baj az elméleteddel hogyha tényleg létezne ilyen hogy ez a gyakorlat csúcsosít ez szélesít, akkor nem lennénk a testépítőknek sem gondjaik némelyik izomcsoportjukkal,de vannak.

2011. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 ironman68 válasza:

Egy nemnéztem le senkit kettő:ha annyira bennevagy illő lenne vágnod h az izmokat többféle szmpontból hazakell vágni h arányosan fejlődjenek Énsem aztmondta h ha koncentráltat végez meg kalapácsot akkor 2 nap mulva egy hegycsúcs lessz a bicepszéből hanemhogyha ezeket helyezi előtérbe akkor ilyen téren fejlődni fog.Vedd figyelembe h egy kezdő sohase hasonlítsa magát egy profihoz abba nemenjünk bele h mé mert ezzel mindenki tisztába van.

A tömeg kell egyértelmű de gondolj bele ha a karod csak kétkezes rúddal ezded nem fog formásan fejlődni.ez olyan mintha valaki a mellét csak vizszintes padon edzené ferdén meg negatívon nemis nyomna.

2011. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 ironman68 válasza:
A kérdezőtöl kérdezném hogy lehet 170 cm magas 70 kg és 41-es karja?70kg-hoz nemarányos a 41es kar vagy pedig nemvagy még 170 cm sem?
2011. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 dirtboy ***** válasza:

az én bic edzésem

bicepszezés egyenesrúddal

bicepszezés francia rúddal

bicepszezés kézisúlyzókal

scott pados bicepsz egyenes rúddal

scott pados bicepsz francia rúddal

kalapács bicepsz


szóval tudok róla hogy több módon jó edzeni.


kérdésedre válaszolva pedig úgy lehet 70kiló és 170cm magas 41es kar mellet hogy vékony a lába.

legalábbis szerintem.


és azért írtam hogy madárnak nézed a másikat mert a nevedet még sosem olvastam itt és a sport top 100ban sem látlak szóval valami új tag lehetsz és egyből azzal indítasz hogy a régieket oltogatnád mint ha mi nem tudnánk az izomépítésről semmit.

nekem ez jött le az első írásodból.

2011. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én a Scott padot ajánlanám, mégpedig egykezesekkel. Lassú, koncentrált mozdulatokkal. Ha még nem csináltad, próbáld ki.
2011. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 ironman68 válasza:

Most neazt nézd h kivagyok meg honnan meg hol, annak h ki mióta tag egy oldalon köze nincsen ahhoz adott témához mit ért.Lehet vki 200éve tag ha köze nincs az adott témához.Már pedig volt olxan válasz aminek nemsok köze volt a válaszhoz.Nem oltok amúgymeg senkit mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét de neked sem kéne itt játszanod veterán bírót...

Aki igazából ért a gyúráshoz például aki már több versenyt megnyert vagy fittnes edző az nemitt osztja az eszet...

2011. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 dirtboy ***** válasza:

pedig van itt rendes konditermi edző is,tudom hogy egy új tag is érthet hozzá nem azt írtam hogy nem,csak azt hogy talán nem úgy kéne indítani hogy leszólod a többiket akik érthetnek hozzá csak már kevesebb a türelmük az ilyen kérdéseknél.

egy új tag mindig másként nézi a kérdéseket én sem rég vagyok még itt ne érts félre de már több mint 1400 külön kérdést válaszoltam meg és nádjából már tudom hogy na mégis mire gondol a kérdező mert itt nem nehéz kitalálni hogy az amatőrök,hobbi gyúrósok mit is karnak elérni.

de ezt majd te is tapasztalod idővel és egy ilyen kérdésre te is kb. azt írod majd mint a többiek vagy én is például.

2011. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!