Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok adni ötletet, hogy...

Tudtok adni ötletet, hogy otthon hogy kondizzak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és elég gáz szerintem,hogy nincs sok izmom.De nem akarok elmenni konditerembe.
2009. ápr. 27. 18:34
 1/4 anonim válasza:
igen,Fekvőtámasz, felülés, guggolások! Később meglátod az eredményt!
2009. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyit csináljak,és mennyi idő múlva jön meg az eredménye? Köszönöm választ!
2009. ápr. 27. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
igazából ezt te érzed, hogy miből mennyit tudsz. kezdésnek pl napi 3x25 fekvő, 3x30 felülés és 3x10 guggolás. fontos, hogy gyakran csináld, de tartsál pihenőnapot is. és ahogy egyre erősödsz, egyre jobban emelheted a gyakorlatok mennyiségét. amúgy húzódzkodás, tolódzkodás is jó erősítő gyakorlatok :D és kb egy hónap után már látható eredménye is lesz :D
2009. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen ilyeneket én is próbáltam ,de nem tetszett. Szerintem jobb a kondi, persze mindenki azt mondja hogy csak hülyék vannak ott stb.! Meg ha nincs izmod gondolom az is zavar hogy először még bénázol , de ez ne zavarjon mert aki tiszta izom az is egyszer "bénán " kezdte! Csak az első pár alkalommal meg kell kérni valakit hogy segítsen! Után már tudod ! Amúgy én meg 14 vagyok! Remélem ért valamit amit mondtam:P és kondizol:D
2009. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!