Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás Mit tegyek? Valamit...

1 2 3 kérdése:

Gyúrás Mit tegyek? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja kezdtem el, mellizmom nem igen van sajnos nem tudok konditerembe menni ezért csak otthon nagyrészt ink hasra és mellre. hasra:hasprés, lábemelés, meg az alapok

mellre:Fekvőtámasz vállszélességben/szűken, fekvőtámasz felpolcolt lábbal edzés után kb 1-2 napot pihenek

de eddig semmi változás enni pedig rendesen eszek 3x naponta

lehet hogy valamit én csinálok rosszul... segítsetek lécci

14/f


2011. aug. 27. 22:43
1 2 3
 21/23 Lollapv ***** válasza:
attol fugg ki mit ert sulyzozas alatt, 18vagyok en is sulyzozom....csak tudod aki regen sulyzozott 14-16eves koraban azoknak mara mindenuk faj....es nem a gyakorlat kivitelezesevel volt a gond...hanem azzal h TUL FIATAL....amugy lehet h el kene mennie valamit edzeni....
2011. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Offthewall ***** válasza:
Érdekes, én 6-7 évesen kaptam nagyapámtól 1 szerelhető 1kezes súlyzót, és azzal nyomtam... Nem fáj semmim, nincs lábújjkörömsérvem, a hajam se fáj... És 183 cm vagyok 15 évesen. Szóval köszi de ne aggódj értünk alaptalanul :D
2011. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hülyegyerek, nem az egykezes kézisúlyzótól nem fogsz megnőni, hanem attól, hogyha 60 kilóval guggolnál 13 évesen, meg rendes gyakorlatokat csinálnál, attól, hogy bicepszgezgettél jóhogy nem fáj semmid
2011. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!