Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal vékonyít...

Milyen gyakorlatokkal vékonyítsam acombom és a vádlim? Főként izmosak, de hájasak is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 16:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Ha annyira sok az izom akkor mindenképpen olyan mozgást kell választanod ami tényleg átmozgat. Futás nagyon jó, biciklizés lehetöleg olyan szakaszon ami egyenletes tekerést igényel tehát ne a Kékesre! legalább 30-40 perc. Aerobic, dance-aerobic, step-aerobic.

sok sikert!

2009. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Uhh látom 1-2 izomagyú bemutatkozott....

Tényleg van olyan h egy NŐNEK (nem egy anorexiás tyúknak stb) van IZMA (jééé...) mondjuk a lábán- és igen ez alkati kérdés is, de van rajt zsír is (mint mindenkinek, csak kinek több kinek kevesebb) és ha nem lenne annyi izom akkor vékonyabb lenne- tehát ez a jobbik eset mert a testzsíraránya kedvezőbb mint akinek vékony ugyan a lába de arányában több zsír van rajta. Na mind1. Viszont ugye a nőknek ez az izomépítgetős dolog nehezebb (mint ált minden az életben) mert ugye nincs annyi tesztoszteron. Tehát hiába edzek 3szor annyit mint a pasim ő előbb lesz szálkás (sajna :\'(...). Most már rátérek a válaszra...

Szerintem de csak sportolj hanem táplálkozz egészségesen, sok fehérje, gyümölcs, zölség, kevés szénhidrát még kevesebb zsír- ez segít megtartani az izommennyiséget esetleg növelni. Sport: természetesen kardioedzés és súlyzógép használata együtt. Az előző az amit szeretsz: úszás, fitness, futás- a futás amúgy inkább pasiknak való hacsak nem olyan az alakod- mert nőknél sokkal jobban megterheli a csípő-,térd- és bokaizületet a csontvázrendszer statikája ugyanis más mint a pasiké. Vagy biciklizz vagy bármi- amitől jól kiizzadsz :). Súlyzógép- hát konditerem szerintem nagyon jó én nagyon szeretem! Van külső, belső combizomerősítő gép vádlierősítő minden- lehet válogatni :). készülj fel h kb 3-4-5ször annyi pasi lesz mint nő a konditeremben de jobb esetben kultúrált népek járnak oda és jól fogod érezni ott magad. Én nagyon szeretek konditerembe járni, Pécsen, amúgy én (sajnos) kövér vagyok (160/70) de abszotút nem érzem magam kellemetlenül ott és habár lehet h más nem látja demióta kondizok én érzem magamon hogy a lábam izmosabb lett- pl az említett gépeken nagyobb súllyal és tovább bírom meg a lépcsőzés is sokkal jobban megy. (mielőtt páran elküldenek anyámba: tudom h diéta nélkül nem ér semmit és igyekszem is fogyni a hájamból.)

Kedves Kérdező! Remélem tudtam neked kicsit segíteni, én jó edzést és jó szálkásodást kívánok Neked! :)

Üdv

(23/L)

2009. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem biciklizz, vagy lovagolj, ezek nagyon megmozgatják a combizmokat. Amugy van erö is a combjaidba?

Kiprobáltad már? Mondjuk megszoritottál már valakit velük pl?

2010. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!