Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal vékonyít...

Milyen gyakorlatokkal vékonyítsam acombom és a vádlim? Főként izmosak, de hájasak is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Most izmos vagy hájas? És hogyan lett izmos? Egyik nap csak rákúszott az izom? 100% hogy nem az izom méretétől vannak a problémáid. Én is ismerek tonnadonnákat akik bizonyítják,h nekik azé vastag a lábuk me izmos és azon van a felesleg, de az összes sporttevékenységük ahol izmok pakolhattak a lábakra az az amikor elsétálnak a mekibe.
2009. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%
Ne hallgass rá nekem is nagyon izmosak a lábaim annak ellenére hogy van rajtuk zsírréteg is. Azt nem tudom, hogyan vékonyítsd:)
2009. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
És neked mitől lettek izmosak? Az izom nem terem csak úgy oda. Igen tényleg van olyan,h valaki izmos és még hájas is és ezé vastag a lába. Nem azt mondom,h nincs ilyen, de ha tényleg izmos lenne akkor valszeg a sporttevékenységed megfelelő lenne és akkor csak egy egszerű, könnyed diétával meglehetne oldani a problémát.
2009. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mellesleg: A női szervezet nem tartalmaz megfelelő mennyiségű tesztoszteron hormont ami lehetővé tenné azt, hogy nagy izmokat építsen. A fiúk akiknek megfelelő a hormonháztartásuk erre a célra nekik sem terem egyik napról a másikra hatalmas, vaskos, izmos lábuk mégha szánt szándékkal arra edzenek, aszerint táplálkoznak. Természtesen naturál sportolók a példák.
2009. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat:)Szóval a lábaim nem egyik napról a másikra lettek izmosak,amióta az eszemet tudom ilyenek,anyucitól örököltem:)Csak most elkezdett jobban zavarni,mert egyre melegebb van,és én is szeretnék jól ki nézni,szeretnék felvenni rövid nacit v. szoknyát,de hát ilyen víziló lábakkal....Ja és nem vagyok kövér,mert a hasam tök lapos,meg 163 cm és 61 kg vagyok.Csak az utóbbi 1-2 évben híztam,főleg combra és fenékre,úgyhogy így lehet,hogy alapból vastagabb a lábam,+még hájas is egy kicsit.Egyébként elkezdtem fogyózni,meg tornázni,kitöréseket is csináltam,de attól csak vastagabbak lettek,futni csak ritkán szoktam,de az jó lenne??Ja és még csak 16 éves vagyok,szóval fogok még nőni,meg formálodni,remélem:)A combom kerülete 54 cm,a vádlimé 39 cm.Köszi aki végig olvasta:)
2009. ápr. 16. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát itt valami gáz lehet mert én pasi vagyok 186cm 90kg van egy pár kiló felesleg rajtam (én a pár kiló felesleget nem úgy értem mint az átlagember most kb 11-12% a testzsírom mindegy) szóval nekem van 60cm-es combom és 42-es vádlim.

Szóval azon inkább zsír van, mint izom...

2009. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát mint mondottam az izom a testosterone és egyéb hormonok hatására képes növekedni ami a női szervezetben nincs ezáltal egy lánynak nem lehet túl izmos a lába sem. Azaz a lábaid nem izmosak hanem kövérek. Izmot nem lehet örökölni azt lehet örökölni,h valaki könnyebben pakol fel izmot, de a könnyebb izomnövelés sem egyenlő azzal, h nem csinálok semmit és túl izmos lesz a lábam.Az,h a hasad lapos az megint más tészta. A nők hajlamosabbak körte formában hízni. Nekem 72es combon és 47 os vádlim van mellékesen és ez nem úgy lett, hogy alapból izmos voltam vagy egyéb baromság. Amúgy a vizilólábakat nem kellett volna egész évben hízlalni és csak akkor észbekapni amikor kijött az első jó idő. Egy rendes testformálás évekbe tellik nem hetekbe.
2009. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kocogással lemegy a háj s megmarad az izom!Ez tapasztalat!
2009. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bunkó és a nem bunkó válaszokat:)Hát akkor lehet hogy hájas,de nekem ez izomnak tűnik,szóval nem tudom.Majd teszek fel a lábaimról képet,akit érdekel,de most nincs időm:)
2009. ápr. 17. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!