Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem gyúrni ez mondható...

Elkezdtem gyúrni ez mondható fejlődésnek?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem délután három kor 25 haspréstől kifulladtam.Este kilenckor futás után 50 hasprés ment kifuladással majd egy 15 percel később 50 felülés és 50 könnyű fordítás.Ma pedig 50 hasprés utána 5 percel 50 felülés meg se éreztem majd 50 fordítás. Szerintem ez jó kis kondició fejlődés (175 cm , 53 kg ,15/f) (cél koskahas,erős kar,Steroidoknélkül)holnaptról reggel is futás után szeretném mind a 150 et megcsinálni majd este is . ilyen edzés tervel kb mennyi a 8 kocka ? nem kell nagyon izmos csak hogy látszanak feszítés nélkül.Mit egyek? Mikor egyek edzés elött edzés után? Most két kocka látszik.kb mikor kezdenek majd a többiek is előbujni :) ?
2011. aug. 11. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
fordítás?
2011. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Most azt kellene látni, hogy tegnap óta mennyit fejlődtél? Ejha...


"nem kell nagyon izmos csak hogy látszanak feszítés nélkül."


- Utóbbihoz nem is kell különösebben nagy izom, csak közel nulla zsír. Ahhoz meg ugye diétázni, futni kell.

2011. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 dirtboy ***** válasza:

(cél koskahas,erős kar,Steroidoknélkül)

de ki maradt a szép nagy comb.Azzal mi újság van?????

2011. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó , Az megvan az izmos,csak a karom meg a hasam nem, a vádlim az feszítés nélkül formás látszik az izom
2011. aug. 11. 18:50
 5/21 A kérdező kommentje:
Második, Nem vagyok sehol se zsíros de izmos se :)
2011. aug. 11. 18:52
 6/21 A kérdező kommentje:
kivétel a vádli ;)
2011. aug. 11. 18:52
 7/21 anonim ***** válasza:
Segíteni szerettem volna neked, de megláttam a mostani válaszaidat úgyhogy mindegy. Ez szép fejlődés, folytasd csak. További sok sikert! ;)
2011. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi ^^ :)
2011. aug. 11. 19:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Csak neked csak most elárulom, hogy én kínából hozatom be az instant kockahasport. Eddig csak a barátaimnak és magamnak hozattam, de ha gondolod, és tudsz kínaiul te is rendelhetsz: [link]

Nem szteroid, de nagyon durva szer. Szerencsére hoznak magyarországra is, de ahhoz be kell pipálnod ezt a rész: 哈哈母乳喂养

2011. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja amúgy vannak neki mellékhatásai sajnos... valaki megússza cifra fosással de volt olyan ismerősöm akinek felszállt tőle a heréje :\
2011. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!