Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit és mit érdemes mozogni...

Mennyit és mit érdemes mozogni hetente, fogyási céllal?

Figyelt kérdés
Helyes étrend mellé érdemes szedni fehérjét? Hogy a zsír menjen le, ne az izom? 8 kg-ot szeretnék fogyni.
2011. aug. 10. 11:30
1 2
 1/13 oyeacch ***** válasza:
Igen érdemes. A helyes étrendet ide lökjed má be légyszives. Mozgásnak meg aerob edzés vagy intervallumos hülyeség, amelyik tetszik. Lehet a hét minden napján, aerob mehet napi 1 óra. intervallumosról meg beszél mindjárt Szamuráj papa, ha ideér.
2011. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Étrendem: 8h reggeli, 5 dl leves, gyümölcsleves, de nem cukorral

10h tízórai, saláta, v. túró v. ilyesmi, nem cukorral

12 h. ebéd: hús + zöldség, vagy főzelék

16 óra uzsonna, teljes kiőrlésű kiskifli, zöldség, ilyesmik

19 óra vacsora, saláta, vagy zöldségből valami étel, párolva általában


tésztát, kenyeret, cukrot egyáltalán nem fogyasztok.

2011. aug. 10. 12:20
 3/13 A kérdező kommentje:
És Bio Tech Weight Loss nőknek való fehérje shake-re gondoltam, edzés után meginni. (3x edzek egy héten, 3x 2 órát, amiben van aerob, és más is, pilates például)
2011. aug. 10. 12:22
 4/13 oyeacch ***** válasza:

Étrend nem rossz, de jobb is lehetne.


Fehérjéből meg nem félkilós lófaszt veszünk, hanem gaspary myofusiont, vagy amit akarsz innen:


[link]


Hadd ne mondjam, mennyit spórolsz.


[link]

2011. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az étrend melyik része nem annyira jó? Min lehet javítani még?


És ha nem a félkilós lófaszt veszem, hanem Gaspary Miofusiont, amit javasoltál, attól nem leszek túl izmos?

(30/L vagyok, nem építek testet, csupán szeretnék lefogyni 55 kg-ra, úgy, hogy szép izmos legyek, ne teleszart zokni.)


Egyébként köszi a választ! :)

2011. aug. 10. 15:43
 6/13 oyeacch ***** válasza:

De túl izmos leszel, ne vedd meg, az ne érdekeljen, hogy a nők, akik terembe járnak, 2x annyit kell küzdjenek egy kis izomért mint a férfiak, a férfiak meg 10 évekig edzenek, amikor már kinéznek valahogy.



Étrendbe több hús kéne. És kevesebb leves meg főzelék, de így se rossz, sokkal szarabb étrendeket látni itt.

2011. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 oyeacch ***** válasza:
Ha meg akarod tolni a fogyást akkor nyomjál még mellé L-karnitint, meg valami termogén zsírégetőt. T. zsírégetőt csak akkor, ha nem magas a vérnyomásod.
2011. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Aha. Most elbizonytalanodtam. De azt hiszem ez a ne vegyél, ez egy ironikus ne vegyél...


Köszi a segítséget! :)

2011. aug. 10. 16:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok:

Célod a fogyás, nem? Namármost, ha fogyni akarsz akkor mit kell csinálnod? Kevesebb kcalt bevinni mint amennyit felhasználsz...

Mit csinálsz, ha azt szeretnéd, hogy a tömeged gyarapodjon? Több kcalt viszel be mint amennyit felhasználsz...


Akkor szerinted ha a fogyáshoz kevés kcal kell az izmosodáshoz sok kcal kell akkor megtudod csinálni egyszerre a kettőt? Nem, ha csak nem Chuck Norris vagy... Vagy balra, vagy jobbra fordulsz le egy T kereszteződésnél. Lehet egyenesen is menni de akkor semmit nem fogsz elérni.

2011. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Fruits Punch Samurai!

Idézném önmagamat: "30/L vagyok, nem építek testet, csupán szeretnék lefogyni 55 kg-ra, úgy, hogy szép izmos legyek, ne teleszart zokni."

Szerintem van olyan, hogy a hájamat, a punnyadt zsírrétegemet elveszítem, és nem lógó bőr marad helyette, hanem szép, feszes izom. Legalábbis nekem ez a hiedelmem, főleg azért, mert nem egy mázsától, csupán 8 kg-tól szeretnék megszabadulni.

De köszi a választ! :)

2011. aug. 10. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!