Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek felháborító ez?...

Szerintetek felháborító ez? -többi lenn

Figyelt kérdés

Szóval 24 éves vagyok. Egy éve járok kondiba, még is 65 kg vagyok a 18 1-2 centimhez... Oké, két hetente veszek össze a szüleimmel azon, hogy márpedig értésék már meg, hogy nem ártanék az egészségemnek, ha tíz kilót felszednék, de engem felháborít, hogy látatlanban mindenki véznának, vagy nem épp álompasinak nevez egy ilyen arányú embert...

Igen, én magam is utálom ezt az állapotot, hiszen épp ma idegesítettem utoljára fel magam azon, hogy az öregem köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ne b.sszam szét magam porokkal, meg, hogy pont ez a leg ideálisabb súly nekem, de miért érzik magukat feljogosítva emberek, hogy e miatt gátlástalanul lenézzenek valakit?

Már a tököm tele van ezzel...


2011. júl. 26. 00:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Jah, bocsi tehát : "Solarian", ha már ott van az az egy betű, adjuk meg a tiszteletet neki. :D

Ami a 8-10 kg-ot illeti, én is kb annyival lennék igazán boldog, de ismerve a szervezetemet, már 5-nek is nagyon örülnék.

A dokis válaszolónak még annyit, hogy a dokik érdekes módon sohasem aggódtak, hogy túl sovány vagyok, sőt, nekik az a szabványszövegük, hog y:"maga jól érzi így magát? -akkor mi baj vele?"...

Mindenesetre tervezem, hogy elmegyek a háziorvoshoz, és kikérem a konkrét véleményét...

Enni eszek amúgy amennyit bírok, de egyrészt azon túl lépni nem bírok, másrészt hiába, ha extragyors az anyagcserém...

2011. júl. 26. 10:04
 12/27 anonim ***** válasza:
Kifogást kereső, gyenge akaratú, vézna, élősködő senki vagy. Miért minek nevezzenek látatlanban? Csontropi. Eddig volt veled mindenki kedves és a s*gged nyalta, de most üdv a való életben.
2011. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj te utolsó rohadt g.ci válaszadó!

Fogalmad sincs az életemről, és különben sincs hozzá semmi közöd, de ha voltál olyan undorító, utolsó sz.arházi senki, hogy ideb.assz egy ilyen bicskanyitogató kommentet, legalább vedd a bátorságot, hogy privátban is megírod a nevedet, ha már ekkora nagy élettudor vagy...

2011. júl. 26. 14:07
 14/27 anonim válasza:
A való élet ezek szerint arról szól, hogy mindenkit kritizálni kell, tudattalanul szidni, ellenségeket szerezni magamnak. Köszönöm, hogy megtudhattam. Gratulálok ehhez a felfogáshoz.
2011. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Mi van nyomorék kis szarrágó nem tetszik az igazság? Te kis f@sz senki idióta nyomorult vagy. Nagyon nagy lett a pofád ahhoz képest, hogy anyádnak nem mersz szólni 24 évesen te hülye. Megérdemled, hogy mindenki gátlástalanul lenézzen.


Utolsó, te meg úgy vagy hülye ahogy vagy.

2011. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Ez tetszett. "Úgy vagy hülye, ahogy vagy." Szép kijelentés, mégegyszer gratulálok. Ahhoz mégis elég magas a szellemi szintem, hogy egy olyan oldalra, ahol a kérdezők értelmes válaszokat várnak, értelmes választ tudtam adni. Egy kis szarrágó dög vagy, akinek az élete a mások basztatásából áll. Szép volt!
2011. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Te legalább ismersz engem látatlanban ;)


Ez nem normális kérdés, hanem egy 24 éves felnőtt "férfi" sipákolása, hogy majd válaszolnak neki szépeket, mondják neki hogy nem is vézna, helyeselnek neki, biztatják. De ez nem a való élet, ott ha vézna vagy belemondják a szemedbe, ha sipákolsz is mellé, akkor jól seggbe is rúgnak. Ha nem tetszik, akkor meg el is küldenek a f@szba.

Értelmes kérdésre értelmes választ adok. Örülj neki, hogy neked milyen jó életed van, ha már tudod nekem milyen. Kis hülye.

2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Az életét mindenki maga irányítja. Láttam már kar és láb nélküli embert boldogan élni, és ő sem nyérvogott. Egy közeli rokonom a halálos ágyán feküdt tüdőrákosan, és áttétesen agyrákosan. De nevetett!

A kérdező arra volt kíváncsi, hogy hogyan kezelje a helyzetet. Erre meg is kapta a válaszát.

2011. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Megkapta. Csak avval kezdett, hogy őt felháborítja, ha véznának nevezik, mintha nem lenne az. Majd jött, hogy nem az ő hibájából nincs pénze, gyors az anyagcseréje idiótaságok. 24 éves és sipákol. Nagyon jó példákat írtál akik nem.
2011. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Solarian válasza:
De akkor is a súlyodat télleg nem az ő dolguk megítélni szerintem.
2011. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!