Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek felháborító ez?...

Szerintetek felháborító ez? -többi lenn

Figyelt kérdés

Szóval 24 éves vagyok. Egy éve járok kondiba, még is 65 kg vagyok a 18 1-2 centimhez... Oké, két hetente veszek össze a szüleimmel azon, hogy márpedig értésék már meg, hogy nem ártanék az egészségemnek, ha tíz kilót felszednék, de engem felháborít, hogy látatlanban mindenki véznának, vagy nem épp álompasinak nevez egy ilyen arányú embert...

Igen, én magam is utálom ezt az állapotot, hiszen épp ma idegesítettem utoljára fel magam azon, hogy az öregem köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ne b.sszam szét magam porokkal, meg, hogy pont ez a leg ideálisabb súly nekem, de miért érzik magukat feljogosítva emberek, hogy e miatt gátlástalanul lenézzenek valakit?

Már a tököm tele van ezzel...


2011. júl. 26. 00:20
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Ne szedj porokat, gyúrj csak símán. Ha már nincs mit átalakítani, egyél többet, vegyél természetes cuccokat (kreatin, fehérje)...
2011. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
hát figy... 16f vagyok másfél éve kondizok és 84kg a 190 centimhez... VÉZNA VAGY!!!
2011. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:

Figyelj neked lehet,hogy valami étvágynövelő cucc kéne.

Menj el dokihoz,írjon fel valamit.Nem gyúrós táplálékkiegészítőkre gondolok hanem valami gyógyszer szerűségre.Hiába gyúrsz nem fogsz úgyse nőni ha nem eszel eleget.

2011. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Ennek mi köze a szexualitáshoz? Szerintem a 65 kiló sem rossz, nem szeretem a nagyon kigyúrt pasikat, ha már a zsexualitásnál tartunk. Apáddal amúgy teljesen egyetértek, igenis amíg nem te keresed meg rá a pénzt addig beleszólhatnak, hogy mit veszel a pénzükből ez jogos...

Akik lenéznek azokkal nemigazán kell foglalkozni, lehet, hogy ők csak nagy benga állatok, azt irígykednek...

Szerintem amivel a legnagyobb bajod van az az önbizalmad, hiszen valószínűleg semmi baj nincs a külsőddel, és ha ez most ennyire fontos, akkor szinte biztos vagyok benne, hogyha felszedsz pár kilót akkor meg majd találsz más kivetnivalót magadban. Olyan társaságba mászkálj, akik nem egymást becsmérelik, és megszűnik minden gondod...

Komolyan mondom...

26/N

2011. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:

Dogvesz:


Na figy én kb 8 hónapja gyúrok. Fehérjét és néha 1-1 kreatin kúrát nyomtam :D de nállam nem tartott 1 kúra 1 doboznál tovább. egyél sok csirkemellet meg rizst. Vegyél vitaminokat mert az nagyon kell ajánlom a oneday-t Biotech es cucc.


++ anyudékkal ezt nézesd meg : http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY&feature=player_em..


remélem segítettem . ui: DANABOL ANABOL NAPOZIN SZTANA -és a többi szteroidot ne szedd . nagy tömeg megy rád és megnöveli az erőd de nagyon sok vizet szedsz fel szal ha abba hagyod leeresztesz mint egy lufi :D

2011. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:

Ha nem ehetsz porokat akkor változtass az étrendeden.

pl. egyél sok fehér húst (pl. csirkemell), tojást, gabonapelyhet stb..

Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok (mármint testalkatilag), csak nekem pl. tömegnövelőre egyáltalán nincs felesleges pénzem, az ilyen étrend meg elég drága. Por talán kijön havi 25 körül, étrend szerintem 35-40.. :S

2011. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Solarian válasza:
na neeee. 24 vagy és hagyod hogy a szüleid dirigáljanak neked? Mondd meg nekik hogy ez a te életed, nem az övék, ha neked úgy tetszik nővé is operáltathatod magad. Ehhez szerintem télleg optimális lenne még egy 8-10 kiló.
2011. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Beszéld meg a szüleiddel. Értesd meg velük, hogy mi mire jó, ezzel te is utánanézel dolgoknak, és ki tudod választani az ideális cuccot. Pl. mond meg nekik, hogy ha te rengeteg húst ennél, az is felérne a fehérjeporokkal, csak azokban van zsír és más egyéb anyag. Olvasgass mindennek utána, és a hozzáállásodon sem árt változtatni, nem kell egyből szidni mindenkit...
2011. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Nem kell a porokhoz havi 25 ezer... Párezerből meg lehet oldani. Táplálékkiegészítőket szedj, fogalmazd meg úgy. Mégegyszer mondom, nézz utána dolgoknak. Nem kell egyszerre mindent szedned. Először fehérje, utána talán egy másik, energetizáló szer, min. pár hét múlva jöhet akár egy harmadik is, utána megint pár hét múlva négy és így tovább. Ne ezektől a szerektől várd, hogy nőjenek, ezek csak elősegitik. Először én talán fehérjével majd valami tömegnövelővel kezdeném. Sok víz, picit több só a vízmegkötés érdekében (ne vidd túlzásba, terheli a szíved).
2011. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek.

Solaria! Te veled szerintem már beszéltem is priviben, legalább is név alapján úgy tűnik,tehát kb tudhatod miről van szó.

A beleszólásról annyit, hogy egyrészt 26/l-nek igaza van abban, hogy amíg nincs keresetem... stb, de nem az én hibámból nincs egyrészt, másrészt minimális "egyéb jövedelmem" van.

A beleszólás csak azért idegesít, hogy hogy lehetnek ennyire fafejűek, hogy így, meg úgy mű szarok, amikor vesz egy doboz tejfölt, és tuti biztos, hogy tejet max minimális mennyiségben látott, és ez sajnos mára szinte minden boltban vásárolható ételről elmondható. Másrészt meg azt nem képesek megérteni, hogy én így elég szarul érzem magam, és legalább ne akarják megmagyarázni, hogy ez a leg optimálisabb alkat...

2011. júl. 26. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!