Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin? (többi lent)

Kreatin? (többi lent)

Figyelt kérdés

már 1 egész éve kondizok, és kreatinon gondolkoztam, monohidrát vagy kreator, fehérjét nem szedek, csak ebbe gondolkozok, és ha ezt szedném akkor hány kiló izmot dobna RAJtam? Rendes kaja? van hát anyám főz, hétvégén nagymama tömegeltet


edzésem:

H: mell-bicepsz

K: kar

Sz: bicepsz-tricepsz

Cs: kar

P: bicepsz-mell


(tegyük fel lábazok is)


de most komolyan, mostanában csak ilyen szintű kérdéseket látok? mi ez te?


2011. okt. 22. 09:30
 1/5 dirtboy ***** válasza:

dirtboy


engem még az is meglep hogy az ilyenek még egyáltalán edzenek mikor már lement a strandszezon és még pólóban sem tudnak már feszengeni.

ilyenkor állatában ezek téli álmot alszanak aztán tavasszal kezdenek neki kapkodva edzeni hogy nyárra már 2ajtós szekrények legyenek.

de a sok felüléses kockahasas kérdés sem semmi. :)

2011. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SZAR.

Szar a tudásod, szar a kajád, szar az edzésterved. Minden.

Kezdj mindent a nulláról. Rakj össze egy NORMÁLIS edzéstervet, lábbal, háttal, vállal, ne heti 5 bicepsz edzéssel... lol

Csinálj étrendet, és olvass utána a témakörnek.


Ha már kicsit is utánaolvasol a dolgoknak, akkor látni fogod, hogy a kreatin a tápkiegek közt a sokadik helyen szerepel. Edzés utáni tejsavó, gyors ch, és vitamin az alap, ha ez nincs meg, akkor semmilyen kiegészítőt ne szedj.

2011. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

második

úgy veszem észre nem eset le a kérdés lényeg,olvasd el mégy egyszer hátha akkor már rájössz hogy miért írta ezt dsboxing aki mellesleg egy itteni válaszoló.

2011. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zakathol ***** válasza:

dirtboynál a pont :)

Én is azon csodálkozok, hogy most ősszel mintha még többen lennének az edzőteremben mint eddig :D

2011. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hehe, figyelmetlen voltam, és bár én is gyakran alkalmazom, nem vettem észre az egyébként nem annyira leplezett cinizmust. :D

shame on me.... :DD

2011. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!