Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 180 centi magas és 63 kg...

180 centi magas és 63 kg vagyok.19F. Nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja elkezdtem gyúrni is. Az alakom egész szépen elkezdett formálódni ám nem sikerült sokat híznom. Sokan meg is lepődnek mikor mondom, hogy csak 63 kg vagyok, mert állítólag többnek tűnök. Szerencsére elég arányos a testfelépítésem így nem tűnök nagyon soványnak, de mégis idegesítő. Sajnos enni meg nem tudok egyszerre sokat.
2011. júl. 23. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fokozni mindent lehet, csak kérdés, hogy milyen módszerekkel! :D
2011. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés, sőt, ha nem rontod el később egészségtelen zabálással, akkor ez egy teljesen ideális alkat. Erősödni, izmosodni nem árt, de programszerűen hízni nem szabad! Nem "menőzésből" írom, de én 180 cm vagyok, és most 65 kg, és 50 éves. Na de nem fájt sose a térdem vagy az izületeim, mint másnak már 10-20 évvel korábban is, nromális a vérnyomásom és a laboradataim, nincs csontritkulásom, és épp ma futottam le hegyekben 35 km-t. Ez a soványság azért jó, mert könnyebb a szív és a légzőrendszer munkája, nem nehezedik extra terhelés az izületekre, gyorsabb az anyagcsere, nem halmozódnak annyira fel a méreganyagok, az egész test, de talán még az elme is rugalmasabb. Mit akarsz még? Ne szabadulni akarj ettől az alkattól, hanem megőrizni!
2011. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, valószínűleg igaza(d) van (ha tegezhetem:D), mindig mókás idősebbektől a "menőzés" kifejezést olvasni vagy hallani:D.


Talán a legagyobb probblémám ezzel az alkattal, hogy nem tudom a csajoknak mennyire jön be.

2011. júl. 23. 22:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Annyira jön be a csajoknak, amennyire neked bejön. Ha te elfogadod magad, jól érzed magad úgy, ahogy vagy, akkor leszel magabiztos és vonzó, és ez elég mindenhez. Ezért próbáltam egy kicsit segíteni annak ecsetelésével, hogy ez az alkat mennyire előnyös egészségileg.
2011. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A fiam 178 cm és 55 kg. Most volt kivizsgáláson, minden rendben. A végén mondta a doktornak, hogy az a problémája, hogy nagyon sovány. Az orvos aszt mondta, hogy örüljön neki, sokkal jobb, ha ilyen az alkata, mintha kövér lenne."


lehet, hogy most jobb, de ha mondjuk kiderül, hogy valamilyen betegsége van akkor nem tud miből fogyni.

2011. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!