Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás előtt ez jó reggelinek?

Kondizás előtt ez jó reggelinek?

Figyelt kérdés

reggel 10 re megyek kondiba és 8 kor kelek.


reggelinek jó a kifli és joghurt ? : 3 kifli és 2 danone épres joghurt


2011. júl. 9. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Ez nem kaja! 0energia,0 tápanyag!!!

Ébredéskor tejsavó zabbal,fél órára rá meg egy rántotta,teljes kiőrlésű kenyérrel.

2011. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha komolyan csinálod akkor ez tényleg nem kaja. A kifli ugyan olyan, mint a fehér kenyér. Zabpehely a legoptimálisabb reggeli egy testépítőnek. Ha meg pékárut eszel akkor az már teljes kiőrlésű legyen, sokkal kevésbé feldolgozott.
2011. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csak mert a kondiban az egyik srác, aki szokott menni fekvenyomó versenyre ezt ette. 3 kifli és 2 joghurt. ezt ma ki is próbáltam, mert pihenőnapom van és laktató.


300 at nyom fekve és kemény a srác ezért kérdezném. Ha nem akkor marad a virsli :)

2011. júl. 9. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd már le a nevét aki 300at nyom és kiflit eszik joghurttal. Ez vicc ugye??? Virsli??? Ez a kérdés FAKE!
2011. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan csak 150 kiló a vége, de emellett 80 kiló vagyok és én is hasonlón reggelizem. Zabpehely a kutyáknak való. Ugye a rozsseb azt a vackot. Én is virsli , tojás vagy melegszenyát reggelizem. Nagy ritkán túrós tésztát. Ne érdekeljen téged az, hogy itt mit magyaráznak. Igazából kár is feltenni ide a kérdéseidet. Egyszerűbb az, ha kipróbálod és majd azután meg fogod tudni milyen eredményes az adott ötlet.

Tudod mikor mondanék le arról a sok finom kajáról, amit eszem naponta, ha így is tökéletesen fejlődöm és erősödöm is egyaránt...

2011. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zabpehely kutyáknak! :DDDD

Virsli kell a komoly embernek,ipari hulladékból...fincsiii.

Fel lehet tenni tesztoszteron.hu-n,bb.hu-n bunnynál,vagy egy személyi edzőnek is. De kár,te biztos okosabb vagy..

Azért sok sikert és grat a 150-hez.

2011. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom egyre több az anti testépítőkoszt ember itt... Mindegy ha lehet egy héten 4x mellezni, akkor lehet leszarozni a zabpelyhet is.
2011. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra aki 300at nyom énis nagoyn kiváncsilennék!!


Amugy szerintem sem a legjobb,, nemaztmodnom hogy zabálj zabpelyhet, de sokkal hatásosabblenne modnjuk 2 teljes kiörlésű kifli és soványtúró hozzá. :)

2011. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!