Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan izmosodhatok?

Hogyan izmosodhatok?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. 2 hónap alatt fogytam 7 kilót. Még van egy kis hasam és egy kis cicim is. Mit csináljak, hogy izmosodjak? Szoktam Norbi tornázni, ugrálókötelezni, felülésezni, súlyzózni (kicsi, kézi súllyal 1,5-1,5 kg) Mennyi időbe telik, amig nem leszek ilyen puha?
2011. jún. 29. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Puha a zsírtól vagy. Ha most izmosodni fogsz akkor is ottmarad a zsír rajtad.

Izmosodáshoz nagy súlyok kellenek (meg kaja) 1,5kgval semmire nem fogsz menni... konditerem, vagy szerezz be otthonra cuccokat.

2011. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Addíg pedig gyűrd a fekvőtámaszokat, a kis súlyzókkal utána foglalkozz.

a fekvőtámasz a legjobb otthoni gyakorlat sztem.

szériában nyomd azt is pl 6x 20( csak mondtam valamit)

ha már jól megy növeld az ismétlésszámot vagy tedd magasabbra a lábad (ágy , szék) vagy mind2-t

2011. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Offthewall ***** válasza:

Hallod te 1 utolsó h.lye b@rom vagy már ne haragudj xDDDD A norbi tornától meg az ugrálókötéltől leszel kigyúrt szerinted? Azt kövér kismamáknak meg nyugdíjas nagyiknak találták ki... Először is ne 1.5 kg-s 1 kezest használj, én is annyi idős vagyok mint te és 10-14 kilósakat használok pl. bicepsz gyakorlatokra. -_- És még ez is nagyon túrónak számít szerintem... Csinálj naponta 3-400 fekvőt ha otthon vagy, pl. 5x20-at, reggel délben este.

Ez ad 1 gyenge alapot, meg fuss 3-4 kilómétert naponta, hogy fogyj. Bár én a helyedben konditeremben kardió edzéseket csinálnék+ kis kalória bevitelű fehérje dús kaja + l-karnitin+ adipokill(zsírégető stimuláns) de felejtsd el mert ehhez A: edzeni kell mint 1 férfi B a spórolt pénzed így nem chipsre költenéd... :D

2011. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sok okos : láttatok már kövér maratoni futót? Triatlonost? Általában atlétát? Mi a helyzet az úszókkal? Esetleg a hosszú táv biciklistákkal? Vegyünk akkor esetleg egy sífutót? Ne adj Isten egy kungfus-t?

Miért va az, hogy aki egyszer beszabadul egy fitessszalonba, azt hiszi, ez az egyedüli üdvözítő izmok fejlesztésére?(pumpálásra biztosan)

A kérdezőnek: minden mozgás jót tesz.Ne gyors, látványos esedményt akarj, hanem stabilat. Ami nem készíti ki a vesédet, májadat, szívedet, ami örömet ad (endorfin szabadul fel) és a kinélzeted tartósan megmarad.

Ha kezdetbe ugrókötél, akkor az. Még a hullahop karika is jobb, mit ha kokszolsz, meg karnitinel vered szét a szervezeted. Akkor nyílegyenes a visszaesés, mert a szervezet így tiltakozik agyorsított folyamat ellen.

Úgy is magadtól fogod emeli az edzésadagot, mert ez olyan, mint a drog, jó értelemben. Ha majd napi 8 km-t futsz vagy 30-at biciklizel, garatáltan "szálkás" leszel.

2011. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja... ezt én is tapasztaltam már. Ezért mindjárt hazamegyek megfogom a kompresszoromat és felfújom vele az izmaim. Mert koxolok és legyeket eszek, és amit abbahagyom kipisilem az izmaim.
2011. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit leegyszerűsítve a dolgot- valóba kipisiled. De akérdés nem erről szólt.
2011. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


Elmondanád, hogy a karnitin miben káros?


Ha megkérhetnélek, olyan témában ne nyilatkozz, amihez síkhülye vagy.

2011. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bunkóparaszt, ne is próbálj meg vele vitatkozni úgy se fogsz semmit elérni vele. Hidd el ő tudja jól mi meg sz4rok vagyunk...
2011. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod mit, igazad van. Lebaszom, szarják össze magukat a norbi tornával együtt...
2011. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!