Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzéssel izmosodhatok...

Otthoni edzéssel izmosodhatok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kb 175 centi vagyok és 50 kiló :/ Nem nézek ki csontsoványnak de néhány bordám épp hogy egy kicsit kivehető. De tényleg nem jelentős. Ha itthon elkezdenék "eddzeni" akkor tudnék egy kis izmot pakolni a mellkasomra és a hasamra? És ez eltakarná a bordákat?


Milyen gyakorlatokat ajánlotok?


17/f


Még annyi, hogy rohadt gyorsan végigszalad rajtam minden kaja tehát hízni nem igen fogok tudni, legalábbis mostanában.


2011. okt. 7. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, otthon is lehet edzeni. Mellizomra köztudottan a fekvőtámasz ajánlható. Ha van kézisúlyzód, csinálhatsz fekvenyomást is, vagy tárogatást ugyancsak hanyattfekvésben. Hasra hasprés, felülés, lábemelés. Ha tudod szabályozni a terhelést, nagyot válassz. Amiből 15-öt vagy többet is bírsz csinálni, az nem az igazi.
2011. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napi 2x vagy 3x 30-40 fekvő meg 50-60 (ha jó kedvem van 100-120 :D) felülés mennyidő alatt hozhat változást?
2011. okt. 7. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, amit nem javasoltam. Egyhuzamban 30-40 fekvő, vagy 100 felülés esetén nem elég nagy a terhelés. Ezzel csak az erőállóképességedet fogod fejleszteni, az izomtömeg nem fog jelentősen növekedni. Neked pedig ez utóbbi lenne a fő célod.
2011. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez hozzátenném, hogy a leghatékonyabb izomfejlesztés izometriás tornával érhető el. Ennek az a lényege, hogy nem hajlítasz, csak feszítesz. Például guggoló helyzetben oldalról egy asztalt vagy egy kis bútort két oldalról a kezeddel egyszerre elkezded befelé nyomni. És ennek rengeteg variációja van, biztos a neten is találsz ilyesmit. Én is az az alkat vagyok mint te, és mikor ráálltam erre az izometriás bulira, 1-2 hónapon belül már látványos volt a fejlődés.
2011. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 7. 20:27
 6/8 Fromjezus ***** válasza:
100%

50 kg a csajom is :)

Nem szívatni akarlak nem tehetsz róla, hogy ilyen gyors az anyagcseréd.

De már az is jó hogy megvan benned az akarat.

Torrent oldalakon fent van a Fegyencedzés című e-book. Saját testsúlyos edzés, semmilyen eszköz nem kell hozzá sok képpel. Csak ajánlani tudom.

Jah és enni enni enni!! baromira mindegy hogy mit csak EGYÉL!

2011. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eszek én mint egy kisebb család :D Nálam a vacsora sokszor, egy pizzából, egy szendvicsből, ha van akkor 1-2 lángosból, és joghurtból áll. Ha maradt ebédről valami azt is megeszem. Amit anyám ebédkor elém rak, azt betolom. :D:D
2011. okt. 8. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni akarsz az se mindegy mit eszel mert pizzától és lángostól még nem láttam embert megerősödni! Naponta 6 szor kéne enni 2 3 óránként elosztva. Neked bősegesen kell enned szénhidrátot-legjobb rizs, tészta, burgonya, és sok fehérjét- csirkemell, hal, túró, és lehet hogy beszerezhetnél táplálék kiegészítőket is!
2011. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!