Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs edzőteremre pénzem....

Nincs edzőteremre pénzem. Hogy izmosodhatok meg?

Figyelt kérdés
Ezzel gyakorlatilag ki is mondtam a kérdést. Semmit sem tudok arról, hogy kell egy kis izmot felépíteni, s sokáig belenyugodtam abba, hogy mivel sose fogok tudni edzőterembe járni, nem is fogok. De most eldöntöttem, hogy nem nyugodok bele és megpróbálok más módot is (ha van) az edzőterembe járás nélkül. Egyedül annyit hallottam, hogy sok fehér hús, alvás, nuku alkohol, de igazából nem tudom, hogy ezek igazak-e. Szóval előre köszönök minden választ!
2011. máj. 29. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Fegyencedzés-nek,meg testépítő oldalakon egy jó tömegnövelő étrendnek.
2011. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ajánlom figyelmedbe a fegyencedzés c. könyvet. ha nem találod dobj privit és küldök linket.
2011. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt az oldalt csak ajánlani tudom, ha végig csinálod tovább fejlesztheted. Mellette csinálhatsz húzódzkodást és felülést is.

2011. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mark86


első válasz tökéletes lenne,bár ha teremre nincs pénz akkor kajára sincs!

minimális izmosodáshoz jó a fegyencedzés,erőt viszont ad bőven!

2011. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mondom h a 100 fekvőtámasz program egy nagy kamu!!Baromság az egész és ezt saját tapasztalatbol mondom mert nekem nem segitett semmit!!az 5-ik hét elejéig jutottam el de a program alapján lehetetlen megcsinálni 100 fekvőt!probálj összeállitani egy edzéstervet amiben benne van a fekvőtámasz felülés huzódzkodás futás esetleg foci vagy vmi!!A lényeg h táplálkozz változatosan és sokat egy nap 4-szer!!
2011. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
keress olyan cuccokat, amik helyettesíthetik az edzőtermi berendezéseket,pl sulyzó helyett vmi nehéz, játszótereken húzódzkodhatsz, fekvőtámasz is jó stb
2011. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!