Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leadni még a...

Hogyan lehet leadni még a hasi zsírfelesleget?

Figyelt kérdés

21éves vagyok 165cm, és 50kg, mégis a hasamon van felesleg.

Felülésen és futáson kívül milyen hasznos mozgás van még, amivel levihetem?Vagy valami étrend is hasznos lehet?Írjon aki szintén ilyen volt és sikerült valahogy leadnia? köszi!!!


2009. márc. 26. 17:33
 1/4 anonim válasza:
55%

Szia

Én ajánlanék egy zsírégető masszázst, és kérd, hogy a hasaddal többet foglalkozzon. Nekem lement már ettől. nem diétázok, popsimon volt felesleg, mostmár egész jó.. :)

Esetleg szólj személyi edzőnek egy konditeremben, hogy mi a problémád, biztosan tud segíteni :)

2009. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%

[link]

Ezek közt van nagyon jó hasi gyakorlat,és egyéb tornák is!Próba szerencse!

2009. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felülés nem célravezető a zsírfelesleg csökkentése szempontjából. A futás ill. gyors gyaloglás ami szóba jön. Esetedben, mivel nem vagy kövér azért nem tudod leadni a maradék zsírt a hasadról, mert nem megfelelő az étrended. Minél kevesebb a zsír annál nehezebb leadni belőle. SEMMI cukor és liszt. Fehérjedús tálplákozás, kevesebb zsír és szénhidrát. Csak minőségi forrásokból fogyaszd őket. Pl. fehérje: csirke, pulyka, hal. Szénhidrát: zöldség, rizs Zsír: olajos magvak (csak mértékkel!!) Az étkezést be kell osztani legalább napi 6 alkalomra este célszerű valami lassan felszívódó fehérje Pl túró szintén csak mértékkel. A fogyasztószereket hanyagold, mert csacsiság az egész.
2009. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

azért kipróbálok mindent, főleg hogy most úgy hallottam hogy a hullahoppozás is jó lehet :D

2009. márc. 31. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!